.

.

20 бр / лот натурален САМ юта канап / въже (1.5 мм) 100 m / топка за доставка събития Drawstring непринуден декор за сватба Начало винтидж бижута

20 бр / лот натурален САМ юта канап / въже (1.5 мм) 100 m / топка за доставка събития Drawstring непринуден декор за сватба Начало винтидж бижута

Оценки на купувача:

BGN 92.00 -10 %
BGN 102.21
Брой продукти
В магазина


Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете над следниот линк да го најдете. Ви благодариме.
Производ Descripition
Јута Twine
Материјал : 100% Јута twine
2 ply извртени
Тенка Кол. : 1.5 mm
пакување : 100/топка
Се користи за подарок завиткување, scrapbooking, поздрав карти, тагови, услуги, поврзана и капчиња, готвење, итн.. не за ограничување на вашата имагинација!!
Совршен завршувањето на допир за Божиќ украси, цвет уредување, виси картички, врзување подароци. Употреба се бескрајни.
Производ детали слика, ве молиме погледнете го следново :
Twine употреба е бескрајна.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ако имате било какви проблеми,ве молиме mail однапред ,ние ќе ви ги даде одговор во рок од 24 часа
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас. Ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативни повратни информации. Посакувам да ви се допаѓа мојот објекти и услуги. ве молам оставете ме на позитивен фидбек.ви благодарам многу!

Подробности

Размер:
M
Случай:
Рожден Ден, Парти, Сватба
Модел:
Няма
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
лоялен-j-1
Материал:
юта
Структура:
2-слойный усукана
Цвят:
Натурални
Материал:
джутовое влакна
Опаковка:
макара
Дебелина на:
1,5 мм
С помощта на:
чудесно е подходящ за подарък опаковки..... използва са безкрайни
Място на произход на стоките:
Китай
Дължина:
100m
Доставка:
безплатен
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт