.

.

Гореща мода смола Baby Shower облекло модел Baby Photo Frame малко розово и синьо фоторамка подаръци Home Decor baby show подарък

Гореща мода смола Baby Shower облекло модел Baby Photo Frame малко розово и синьо фоторамка подаръци Home Decor baby show подарък

Оценки на купувача:

BGN 147.00 -6 %
BGN 156.80
Брой продукти
В магазина

Тежина : 60g Боја : P-мастило со Големина : 7cm x 10cm Материјал : Смола Пакет се вклучени : 1 x бебе фото рамка Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Секој Jumpsuit рамка мерки 7cm x 10cm,убави мали подароци. Оваа симпатична бебе тематските фото рамка корист прави поголемиот дел од оваа мала модна изјава! Бебе туш облека моделот слика рамка,нови и моден дизајн. Погоден за домашни,соба,спална соба декорација. Напомена : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики. Важна забелешка : нашата цената вклучува превозот надомест, fedex, DHL, UPS-от, според моето искуство, да се избере вистинскиот начин на логистика. Но, не вклучувајќи тарифи.

Подробности

Случай:
Рожден ден, парти,преместване на дома,Китайската Нова година,Сватба,детски ден,Кръщение и Кръщението,годишнина, сватба и годеж,Коледа, Нова Година,Деня на Благодарността
Материал:
Смола
търговска марка:
XUAN ХАН
Номер На Модела:
А17

Те също купуват с този продукт