.

.

1pcs Baby Car гелиевые фольговые топки Baby Shower Party Party Balloons Baby Kids Birthday Party Decorations

1pcs Baby Car гелиевые фольговые топки Baby Shower Party Party Balloons Baby Kids Birthday Party Decorations

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -10 %
BGN 2.22
Брой продукти
В магазина


1pcs Бебе Автомобил Хелиум Фолија Балони Бебе Туш Партија Партија Балони Бебе Деца Роденден Декорации
Големина пред inflating : 55*67 CM
Пакет : 1pcs балони
Боја : розова/сино Внимание : големината ќе биде помал кога inset воздухот .Сите големина е пред inflating На балони големина помала од 18 инчи ,дури и да се стави хелиум ,тоа не може да лебдат во воздухот . На балони имаат само запечатување вентили. Откако надуени балон ќе остане до повеќе од една недела. На балони за да може да биде исполнет со хелиум, да лебдат или се полни со воздух за да го закачите на било која површина. Балон ќе дојде рамен и треба inflating откако ќе ја прими.Балон продаваат без Хелиум.
Кликни за да се купи inflator :

Подробности

Номер На Модела:
балони балони за душата на детето
Брой КОМПЮТРИ:
1бр
Материал:
Алуминиево Фолио
Класификация:
Балон
is_customized:
No
Цвят Балони:
многоцветен
Балони Генде:
Възрастен
Тема:
рожден ден Пати орнаменти, класически играчки
Тип Елемент:
детски балони балони
балони балони за душата на детето:
детски украси за партита
детски автомобилни балони балони:
bbay душ украси за партита

Те също купуват с този продукт