.

.

Top Fashion New Birthday Decorations Kids Wholesale вземане 100pcs Wedding Vase Decor Submersible Led Candle Light for Decoration

Top Fashion New Birthday Decorations Kids Wholesale вземане 100pcs Wedding Vase Decor Submersible Led Candle Light for Decoration

Оценки на купувача:

BGN 152.00
Брой продукти
В магазина


2016 година Врвни Мода Нови Роденден Украси за Деца трговија на Големо 100pcs Свадба Вазна Оркестарот Подводни Led Свеќа Светлина за Декорација
Трансформира вашиот флорални, настан и угостителство дизајни во блескав ремек-дела со потопна Flora Lyte, Употреба на подводни Floralyte да го осветлите цветни аранжмани, дизајн реквизити, табела поставки, кои служат коцки , свеќа votives, ледени скулптури и многу, многу повеќе.
Карактеристики На Производот :
Подводните , Водоотпорен дизајн , Submer во течност .
Со еден Супер-Светли LED , Мраз led Светилки ,направете го тоа како сјај, повеќе изгледа како вистински свеќа или чај светла.
2 ПАРЧИЊА заменливи CR2032 батерии(вклучени), Работи повеќе од 48hours.
Flameless , Лесно е да го вклучите/исклучите , Само треба да го пресврт за да се префрлите.
Чај Светла големина(1.25 инчен Дијаметар, 1inch висок ) ,11 бои за опции .
Виси кука дизајн , лесна за употреба со хартија фенери, Цветни аранжмани, Centerpieces осветлување или под вазни осветлување.
Answer : ___________________________ Note : Пеат боја на стабилна, RGB боја бавно исчезнат за секоја боја.
Пакет се Вклучени : 100 x подводни led floralyte светлина Cr2032 Батерии вклучени.
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа : Ние се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.

Подробности

Размер:
S
Брой КОМПЮТРИ:
1бр
Случай:
is_customized:
Yes
Светлинен Време:
Бъбрек
търговска марка:
КИТОСУН
Тип На Доставките На Светлина:
Други Светещи Детайли
работи на батерии:
2 елемента батерии CR2032 включени в комплекта
Живот На Батерията:
повече от 48 часа
Цвят:
Бял / топло бял / червен / зелен/син / жълт/циан/розово / червено / оранжево / RGB
Функция:
Дръж Се Здраво
Приложения:
цветен режим, дизайнерски подпори, полагане на масата, свещи за обети,
Брой на светодиодите:
1 единичен led лампа
Размер:
1.125D*1H
Име:
Потопяема led лампа за свещи

Те също купуват с този продукт