.

.

12 бр./лот Led Mini Submersible Балон Paper Lantern Light battery operated waterproof LED party lamps as birthday kids gifts

12 бр./лот Led Mini Submersible Балон Paper Lantern Light battery operated waterproof LED party lamps as birthday kids gifts

Оценки на купувача:

BGN 7.98
Брой продукти
В магазина


12pcs/многу Led Мини Подводните Балон Хартија Фенер Светлина батерија управувана водоотпорен led партија светилки како деца роденден подароци
Големи собири или мали приватни забави, важно е да се одреди расположението уште од самиот почеток. Започнување со работите на вашите гости види прв. Од една блескава отворено светло на екранот, за да на воспевање на анимирана местото на поставување, Мини Партија Светла ќе се создаде дека празник магија може само да замисли.
Воодушевувајте вашите гости со блескави ЛЕД партија украси за graduations, свадби, пензионирања, роденден партии, како и кои било други специјални прилики.
Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка. RGB боја blingking.
Од начинот на кој .. има забава во домот не мора да се ограничи вашата креативност! Евтини партија балони, се овозможи дури и на повеќето буџетот и свесно да фаза импресивни партии.
Карактеристики На Производот :
1, Пополнете јасна мраз кофа со Мини Партија Светла и коцки мраз или мермери.
2, Креирање на плажа тема со пластични плажа кофи и обоени бонбони.
3, Промешајте Мини Партија Светла во мраз во ладилникот да се создаде блескав ефект.
Спецификација За Производ :
А, Една светла LED
Б, Изградена-во низа јамка
C, Водоотпорен
D, Големина : 35mm x 11mm дијаметар
E, Пресврт за да го вклучите/исклучите
F, 1pc/пп торба. 100pcs/внатрешна кеса.
Пакет Се Вклучени :
12 x LED Балон светлина
** Балони НЕ се вклучени **
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.

Подробности

Случай:
търговска марка:
КИТОСУН
is_customized:
Yes
Тип На Доставките На Светлина:
Други Светещи Детайли
Номер На Модела:
ЧЕНГЕ-БЛ-030
Светлинен Време:
6H
Брой КОМПЮТРИ:
12шт
Тип Елемент Event & Party:
украса за сватбени партита
Брой на светодиодите:
Led 1pc супер светъл
Цвят:
бял / топло бял / зелен / син / червен / амбър / оранжево / тюркоаз / розово / лилаво / RGB
Тип На Батерията:
Сменяеми 3 x l736h (LR41) батерии (inchluded)
Живот На Батерията:
Работа за повече от 8 часа последователно
Приложения:
Изненадайте гостите ослепително led украса за партита, за всяко парти
Тегло:
4 grams each. good for balloons
Водоустойчив:
напълно водоустойчив
Тип:
шапка
Име:
Led Мини-Потопяема Балон Хартиен Фенер Светлина

Те също купуват с този продукт