.

.

50 бр./лот продажбите на едро 10 инча Звезда алуминиево фолио балони, рожден ден, сватба бижута балон LZ-238

50 бр./лот продажбите на едро 10 инча Звезда алуминиево фолио балони, рожден ден, сватба бижута балон LZ-238

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -25 %
BGN 15.97
Брой продукти
В магазина


добредојдовте на нашата продавница
Гарантира 100% ,сликата е иста како и нашите производи
Опис :
материјал : Гравури
Големина : 10inch (надуени 20cm )
тежина : 50pcs/кеси
боја : вклучувајќи црвена, сина, црвена роза, сребро, злато, зелена, виолетова,
Ние може да accpet мало , мали цел wholesales , dropshipping
Тоа е моја должност да обезбеди најдобар квалитет на балони со најниска цена ,Нашите балони е да се помине EN71 ,SGS сертификат ,па тоа е safty за употреба
Надеваме дека можеме да соработка со вас во долг услови
Плаќање
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ Кредитна Картичка Виза Банка до Банка ,Western Union и Пари Грам .
2. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се стави на ред, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка.
Shippment
1. Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.
2. Кина Пост Воздух mail .Обично тоа ќе потрае 10-30working дена да пристигнат.ЕМС .Обично тоа ќе трае 7-10 работни дена за да се дојде .DHL /Федекс /UPS-от Обично тоа ќе трае 6-8workingdays да пристигнат .Сите од нив, исто така, зависи од локална испорака брзина.
3. Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење .ако било увозни давачки или такси се купувачот одговорност на сите обичаи поврзани со трошоци се платени од страна на купувачи.
4. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
5. Ние не сме одговорни за било несреќи одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Хроматска
1. Сите стоки обезбедени фотографии за професионален фотограф, внимателно да се поправи системот и боја колку што е можно и вистински производ на вредноста, физички, туку затоа што lamplight, прикажување на боја отстапување, лични разбирање на различни бои, објектот може да постојат некои објавена фотографија, со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува.

Подробности

Цвят:
Смес, Хайвер, Злато, Сребро, Червен, Син, Зелен, Лилав
Размер На Бутилката:
10 инча
Случай:
Формата Стил:
Заячье Ухото, Кръгло, Ухото На Мики Маус, Crown, Рог От Антилопа, Цветя, Букви, Овал, Лук, Жест, Броят На Бичи Рога, Плодове, Лента, Растение, Рог, Cartoony Амнимал, Мультяшная Фигура
търговска марка:
ШЛЕЗИ
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
ЛЕЗИ-170105
Брой КОМПЮТРИ:
50шт
Материал:
Алуминиево Фолио
Класификация:
Балон

Те също купуват с този продукт