.

.

Супер ярък двойна потопяема led чай светлина цветен Floralyte за сватбена украса 12 цвята изберете

Супер ярък двойна потопяема led чай светлина цветен Floralyte за сватбена украса 12 цвята изберете

Оценки на купувача:

BGN 4.78
Брой продукти
В магазина


Супер Светло Двојно Подводни Led Чај Светлина Флорални Floralyte за Свадба Декорација 12 Изберете Бои
Овие може да бидат поврзани меѓу себе преку дупка на дното за да се користи како надолу запалки, ова е знак да се знае , ако подводните floralytes е оригинал или copycats.
Спецификација За Производ :
Оригиналниот Подводните Flora Lyte јас само треба пресврт за да го вклучите/ИСКЛУЧИТЕ,
Водоотпорен акцент светлина со двојна супер-светли LED Светилки, Потопна во течност.
Заменливи CR2032 батеријата. Оригиналниот 2 парчиња CR2032 батерии вклучени .Последната една недела постојано.
Димензии : 1.125" Кол.X 1"HLight
Тежина : 14 G
Пакет Се Вклучени :
1 x Подводни led светла floralyte
** 2 x cr2032 батерии вклучени **
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа : Ние се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот : 1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена for FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.

Подробности

Номер На Модела:
СБ-002
Случай:
Рожден ден, парти Хелоуин, парти,сватба,Свети Валентин,сватба и годеж,Коледа,Нова Година
търговска марка:
КИТОСУН
Модел:
Плътен Цвят, Точка
is_customized:
Yes
Брой КОМПЮТРИ:
1бр
Материал:
Акрил
работи на батерии:
2 елемента батерии CR2032 включени в комплекта
Живот На Батерията:
повече от 48 часа
Размер:
1 tall ,1.125 wide round shape, original design
Опаковка:
10pcs/blister box,вземане 100pcs/inner box, 1000pcs/Master Carton
операция:
Обрат за включване/изключване
Приложения:
цветен режим, дизайнерски подпори, полагане на масата, свещи за обети,
водоустойчиви или не:
Погружающийся IP68 / водоустойчивый
Име:
потопяема led чай лампа

Те също купуват с този продукт