.

.

2013 Гореща Продажба На Реалистична Пълна Главата Карнавальная Маска Празници Партия Възрастен Капачка Мечка Маска

2013 Гореща Продажба На Реалистична Пълна Главата Карнавальная Маска Празници Партия Възрастен Капачка Мечка Маска

Оценки на купувача:

BGN 28.80
Брой продукти
В магазина


Употреба на високо квалитетни латекс и ткаенина ,и да го прифатат различни дизајн од клиент
1.Информации за производот
Можете да се меша со различни видови и ние исто така нудиме многу други вид на целосна главата маска ,половина маска
Референца на слики од 2013 Топла Продажба на Реални Целосна Главата Карневалот Маска Прослави Партија Возрасни Капа Носат Маска Предмети по Картон : 100 Парчиња/Картон Пакет Мерки : 40 X40 X50 cm Бруто Тежина : 38.0 кг Бруто Тежина по Единица : 0.38 кг Пакет Големина на Единица : 15 X12 X10 cm Пакет Тип : 1pc/polybag Модел : HY-НА4 - 2013 Топла Продажба на Реални Возрасни Капа Носат Маска
Опис на производот Удобно мека гума возрасни големина 2013 Топла Продажба на Реални Карневал Возрасни Капа Носат Маска Одговара на повеќето возрасни грла Пракса твоите најдобри waddle и шарлатански
- Материјал : латекс (нетоксични)
- Дизајн детали :
- Дизајн инспирација : 2013 Топла Продажба на Реални Карневал Возрасни Капа Жаба Маска од Мечка филм
- Со дупки на маска устата и носот
- Боја : бела,црвена,жолта,кафена ,итн.
2.Забелешки
A. кориснички : на располагање
Б. стил : 2013 Топла Продажба на Реални Карневал Возрасни Капа Носат Маска
C : нашите производи
а : усвојување на напредна технологија
б : било која боја и стил и прилагодено дизајн може да се прави, како на клиент барање
c : лични логоа печатење или ласерски се достапни
3.предности
1.конкурентна цена
2. мали цел прифатливо ,повеќе quatity вашата нарачка повеќе попуст,
3.добра услуга,брза испорака,и ние сме во вредност се верува
4.испорака
1.маска производство : 5-15 дена по сè потврди(bassed на цел количество)
2.обично ние dilivery од страна на курир,море или воздух на располагање ,според вашите барања.
5.Плаќање :
1 : Страна ЗАЧУВАМ
Ако имате било какви прашања слободно контактирајте со нас.
6.Сериозни гаранција за враќање и политика за наплата
1. Сите наши производи се Супер Ниво на Квалитет! Ние бидете сигурни дека ќе бидете задоволни со нашите производи.
2. Ако на објекти што сте го добиле не се како нашите опис или не сте задоволни со нив, ние ќе рефундирање.

Подробности

Цвят:
многоцветен
Тип:
Маска За Партита, Животни
Площ На Покритие:
Анфас
Възрастова Група:
Възрастни
Случай:
Парти
Номер На Модела:
Възрастен
Материал Маска:
Латекс
Цвят:
цвят muliti
Характеристика:
Хелоуин парти за удоволствие
това включва:
реалистично впечатление и тези на косата
Място на оригинала:
Гуандун
Предмет на:
Горещи Продажба На Реалистичен Карнавал Възрастни Капачка Мечка Маска
собственост:
екологично чист нетоксичен материал
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт