.

.

Супер ярък 40 бр./лот двоен Din Led потопяема Floralyte Tea Светлини Centerpieces цвете за декорация на сватбени партита

Супер ярък 40 бр./лот двоен Din Led потопяема Floralyte Tea Светлини Centerpieces цвете за декорация на сватбени партита

Оценки на купувача:

BGN 67.20
Брой продукти
В магазина


Супер Светло 40pcs/многу Двојно Din Предводена Подводни Floralyte Чај Светла Centerpieces Цвет за свадба партија декорација
Овие може да бидат поврзани меѓу себе преку дупка на дното за да се користи како надолу запалки, ова е знак да се знае , ако подводните floralytes е оригинал или copycats .
Спецификација За Производ :
Оригиналниот Подводните Flora Lyte јас само треба пресврт за да го вклучите/ИСКЛУЧИТЕ,
Водоотпорен акцент светлина со двојна супер-светли LED Светилки, Потопна во течност.
Заменливи CR2032 батеријата. Оригиналниот 2 парчиња CR2032 батерии вклучени .Последната една недела постојано.
Димензии : 1.125" Кол.X 1"HLight
Тежина : 14 G
Пакување Детали :
10units/pk/боја, 100units/Внатрешен кутија, 1000units/Master Картон.
Картон Големина : 49*45*31 CM. Бруто Тежина : 20 КГ
Претпазливост :
Единица е штетно доколку бидат проголтани .единица не може да се употребува во пијалоци, Единица не е наменета за деца на возраст под 6.Да се избегне гледа директно во сијалица кога е активирано.
Пакет се Вклучени : 40 x Двојна Din подводни led floralyte светлина CR2032 батерии вклучени
Производ Слики :
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот :
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .

Подробности

Цвят:
промяната на цветовете rgb
Случай:
Светлинен Време:
24 часа в денонощието
търговска марка:
КИТОСУН
is_customized:
Yes
Тип На Доставките На Светлина:
Други Светещи Детайли
Брой КОМПЮТРИ:
40шт
Номер На Модела:
ЧЕНГЕ-СБ-002
работи на батерии:
2 елемента батерии CR2032 включени в комплекта
Живот На Батерията:
повече от 48 часа
Размер:
1 tall ,1.125 wide round shape, original design
Опаковка:
10pcs/blister box,вземане 100pcs/inner box, 1000pcs/Master Carton
операция:
Обрат за включване/изключване
Приложения:
цветен режим, дизайнерски подпори, полагане на масата, свещи за обети,
водоустойчиви или не:
Погружающийся IP68 / водоустойчивый
Име:
Led Потопяеми Супени Тела Floralyte

Те също купуват с този продукт