.

.

2013 Hot Selling Full head Страхотно Horror Mask Impressive Costume Realisic Хелоуин props

2013 Hot Selling Full head Страхотно Horror Mask Impressive Costume Realisic Хелоуин props

Оценки на купувача:

BGN 38.40
Брой продукти
В магазина


Употреба на високо квалитетни латекс и ткаенина ,и да го прифатат различни дизајн од клиент
1.Информации за производот
Можете да се меша со различни видови и ние исто така нудиме многу други вид на целосна главата маска ,половина маска
Референца на слики од 2013 Топла Продажба на Целосна главата Страшни Хорор Маска Импресивен Костим Realisic ноќта на Вештерките реквизити Предмети по Картон : 100 Парчиња/Картон Пакет Мерки : 40 X40 X50 cm Бруто Тежина : 38.0 кг Бруто Тежина по Единица : 0.38 кг Пакет Големина на Единица : 15 X12 X10 cm Пакет Тип : 1pc/polybag Модел : HY-НА4 - 2013 Топла Продажба на Страшни Хорор Маска за ноќта на Вештерките реквизити
Опис на производот Удобно мека гума возрасни големина 2013 Топла Продажба на Страшни Хорор Маска за ноќта на Вештерките реквизити Одговара на повеќето возрасни грла Пракса твоите најдобри waddle и шарлатански
- Материјал : латекс (нетоксични)
- Дизајн детали :
- Дизајн инспирација : 2013 Топла Продажба на Страшни Хорор Маска за ноќта на Вештерките реквизити од Хорор филм
- Со дупки на маска устата и носот
- Боја : бела,црвена,жолта,кафена ,итн.
2.Забелешки
A. кориснички : на располагање
Б. стил : 2013 Топла Продажба на Страшни Хорор Маска за ноќта на Вештерките реквизити
C : нашите производи
а : усвојување на напредна технологија
б : било која боја и стил и прилагодено дизајн може да се прави, како на клиент барање
c : лични логоа печатење или ласерски се достапни
3.предности
1.конкурентна цена
2. мали цел прифатливо ,повеќе quatity вашата нарачка повеќе попуст,
3.добра услуга,брза испорака,и ние сме во вредност се верува
4.испорака
1.маска производство : 5-15 дена по сè потврди(bassed на цел количество)
2.обично ние dilivery од страна на курир,море или воздух на располагање ,според вашите барања.
5.Плаќање :
1 : Страна ЗАЧУВАМ
Ако имате било какви прашања слободно контактирајте со нас.
6.Сериозни гаранција за враќање и политика за наплата
1. Сите наши производи се Супер Ниво на Квалитет! Ние бидете сигурни дека ќе бидете задоволни со нашите производи.

Подробности

Цвят:
многоцветен
Тип:
Парти Маски, Ужас
Площ На Покритие:
Анфас
Възрастова Група:
Възрастни
Случай:
Парти
Номер На Модела:
Възрастен
Материал Маска:
Латекс
Цвят:
цвят muliti
Характеристика:
Хелоуин парти за удоволствие
това включва:
реалистично впечатление и тези на косата
Място на оригинала:
Гуандун
Предмет на:
2013 гореща продажба на невероятна маска на ужасите за Хелоуин подпори
собственост:
екологично чист нетоксичен материал
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт