.

.

Гореща Продажба На Реалистична Пълна Главата Маска На Горила На Тържествата На Парти За Възрастни Маймуна Маймуна Маска

Гореща Продажба На Реалистична Пълна Главата Маска На Горила На Тържествата На Парти За Възрастни Маймуна Маймуна Маска

Оценки на купувача:

BGN 28.80
Брой продукти
В магазина


Употреба на високо квалитетни латекс и ткаенина ,и да го прифатат различни дизајн од клиент
1.Информации за производот
Можете да се меша со различни видови и ние исто така нудиме многу други вид на целосна главата маска ,половина маска
Референца на слики на Топла Продажба на Реални Целосна Главата Горила Маска Прослави Партија Возрасни Мајмун Маска Предмети по Картон : 100 Парчиња/Картон Пакет Мерки : 40 X40 X50 cm Бруто Тежина : 38.0 кг Бруто Тежина по Единица : 0.38 кг Пакет Големина на Единица : 15 X12 X10 cm Пакет Тип : 1pc/polybag Модел : HY-НА4 - Топла Продажба на Реални Карневал Возрасни Капа Мајмун Маска
Опис на производот Удобно мека гума возрасни големина Топла Продажба на Реални Карневал Возрасни Капа Мајмун Маска Одговара на повеќето возрасни грла Пракса твоите најдобри waddle и шарлатански
- Материјал : латекс (нетоксични)
- Дизајн детали :
- Дизајн инспирација : Топла Продажба на Реални Карневал Возрасни Капа Мајмун Маска од Мајмун филм
- Со дупки на маска устата и носот
- Боја : бела,црвена,жолта,кафена ,итн.
2.Забелешки
A. кориснички : на располагање
Б. стил : Топла Продажба на Реални Карневал Возрасни Капа Мајмун Маска
C : нашите производи
а : усвојување на напредна технологија
б : било која боја и стил и прилагодено дизајн може да се прави, како на клиент барање
c : лични логоа печатење или ласерски се достапни
3.предности
1.конкурентна цена
2. мали цел прифатливо ,повеќе quatity вашата нарачка повеќе попуст,
3.добра услуга,брза испорака,и ние сме во вредност се верува
4.испорака
1.маска производство : 5-15 дена по сè потврди(bassed на цел количество)
2.обично ние dilivery од страна на курир,море или воздух на располагање ,според вашите барања.
5.Плаќање :
1 : Страна ЗАЧУВАМ
Ако имате било какви прашања слободно контактирајте со нас.
6.Сериозни гаранција за враќање и политика за наплата
1. Сите наши производи се Супер Ниво на Квалитет! Ние бидете сигурни дека ќе бидете задоволни со нашите производи.
2. Ако на објекти што сте го добиле не се како нашите опис или не сте задоволни со нив, ние ќе рефундирање.

Подробности

Цвят:
многоцветен
Случай:
Парти
Площ На Покритие:
Анфас
Възрастова Група:
Възрастни
Номер На Модела:
Възрастен
Материал Маска:
Латекс
Цвят:
цвят muliti
Характеристика:
Хелоуин парти за удоволствие
това включва:
реалистично впечатление и тези на косата
Място на оригинала:
Гуандун
Предмет на:
Гореща Продажба На Реалистична Карнавальная Възрастен Шапчица Обезьянья Маска
собственост:
екологично чист нетоксичен материал
is_customized:
Yes
Тип:
Маска За Партита, Животни

Те също купуват с този продукт