.

.

безплатна доставка 6шт ниво ъглов занаят удар за scrapbooking ръчно изработени и поздравителна картичка ръчна изработка на хартия ъгъл на щамповане

безплатна доставка 6шт ниво ъглов занаят удар за scrapbooking ръчно изработени и поздравителна картичка ръчна изработка на хартия ъгъл на щамповане

Оценки на купувача:

BGN 56.00 -28 %
BGN 77.30
Брой продукти
В магазина

Balsamine Ниво Агол Удар diy занает удар дупка перфоратор хартија машина втиснување cortador de papel де бележник
Опис на 6 парчиња од Ниво Агол Удар- (Сакате други обрасци или повеќе секачи, ве молиме контактирајте со нас) Боја : Мулти-боја, светли Материјал : ABS+алуминиумски Produt големина : 83mm*78mm*58mm околу Печати Papttern големина : прибл 2cm * 2cm Моделирање : роман и единствен, многу цветни дезени се достапни
Како да се користи занает хартија punchers?
1. одберете го моделот ви се допаѓа, и вметнете ја хартија во перфоратор
2. притиснете го перфоратор
3. отстрани перфоратор, и ќе видите patter на хартија
Она што можете да направите со занает перфоратор?
тоа е многу добра играчка за деца, неопходна за diy рачно изработени занаетчиски, на пример, честитки, scrapbooking и др.
Види примери
1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број . Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
За руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
За Бразилската/Аргентина/Чиле клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CUIT, CPF или CNPJ ). Без тоа, Царинската ќе се врати стоката во Кина .
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе.
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона.
6) Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.

Подробности

Номер На Модела:
на около 2 см
Материал:
Метални

Те също купуват с този продукт