.

.

YLCD083 Маска метални режещи печати за scrapbooking шаблони DIY карта албум украса ембосинг папка Die Кътър модел

YLCD083 Маска метални режещи печати за scrapbooking шаблони DIY карта албум украса ембосинг папка Die Кътър модел

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -25 %
BGN 4.00
Брой продукти
В магазина


започнете
крајот
Висок квалитет и прецизност јаглероден челик гравирање сечење дефиниција, сечење Умира
Висок квалитет на обработка технологија, нормално материјал не се споредливи.
Со употреба на крос-машина за сечење, повеќето од крст-машина за сечење може да се користат за тоа.
Големина : 8.5*4.5 cm


Подробности

Номер На Модела:
YLCD083

Те също купуват с този продукт