.

.

Drop shipping Dragon Ball Z Mug SON Goku Heat Reactive Color Changing Mug Super Saiyan Milk Coffee Cup Taza Gogeta подарък

Drop shipping Dragon Ball Z Mug SON Goku Heat Reactive Color Changing Mug Super Saiyan Milk Coffee Cup Taza Gogeta подарък

Оценки на купувача:

BGN 17.00 -10 %
BGN 18.96
Брой продукти
В магазина

Нови Пристигнување Dragon Ball Z Кригла Taza СИНОТ Goku Топлина Реактивен Боја се Менува Кригла Супер Saiyan Млеко Кафе Опис на Производот Капацитет : 300ml Боја : Црна Должина : 9.5 c Дијаметар : 8cm Забелешки : 1. Не се изложуваат под сонце за долго време 2. Не scrape на печатење со остар tools 3. Миење со рака, не се погодни за машина за миење садови машина. 4. Температурата на водата треба да биде над 70°C/158°F 5. Бидете внимателни со топла вода! Пакет : 1 x кригла(без оригиналниот пакет)

Подробности

Обемът на:
Дизайн A, Дизайн B, Дизайн C, Дизайн D
Вид Съдове За Пиене:
Чаши
документ:
CIQ, CE / EU, FDA
Номер На Модела:
Новост-Dragon Ball Z
Керамични Тип:
Порцеланови
Аксесоари:
С Никой
Спецификация:
1
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
търговска марка:
Ланбэйцзя
Стил:
Карикатура
Материал:
Керамични
Форма:
Ръкохватка
Тип:
Чаши За Кафе
Цвят:
Термочувствительное промяна

Те също купуват с този продукт