.

.

1бр Longming Home термос чаша за вакуумно чаша 304 S / стомана, изолиран термос Чаша термос термос термос термос чаша KK 3055

1бр Longming Home термос чаша за вакуумно чаша 304 S / стомана, изолиран термос Чаша термос термос термос термос чаша KK 3055

Оценки на купувача:

BGN 21.00 -6 %
BGN 22.38
Брой продукти
В магазина


Опис :
Член име : Вакуум колба
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Боја : розова боја,црна,бела,сина
Капацитет : 350ml,500ml
Единица тежина : околу 300g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.

Подробности

Обемът на:
350МЛ, 500ML
Цвят:
Черен, Син, Розов, Бял
Вид Съдове За Пиене:
Вакуум Колба И Термос
документ:
CIQ, CE / EU, FDA
Вид На Бутилки:
вакуум
Топлоизолационни Характеристики:
6-12 часа
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Материал На Стъклена Подложка:
неръждаема стомана
Приложими Хора:
Жени
Номер На Модела:
КК3055
Производство:
Външната Пътна Чаша
Термос Материал:
неръждаема стомана
Вид На Метал:
неръждаема стомана
търговска марка:
ЛОНГМИНГ У ДОМА
Форма:
Ръкохватка
Материал:
неръждаема стомана

Те също купуват с този продукт