.

.

1бр Longming Home 550 мл небьющаяся бутилка вода запечатани прозрачни пластмасови преносима спортна бутилка удобно шише за вода KB 1359

1бр Longming Home 550 мл небьющаяся бутилка вода запечатани прозрачни пластмасови преносима спортна бутилка удобно шише за вода KB 1359

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -16 %
BGN 4.78
Брой продукти
В магазина


Опис :
Член име : шише за вода
Материјал : PC Пластика
Боја : темно сина,розова,виолетова,црвена,зелена,жолта,светло сина
Капацитет : 550ml
Единица тежина : околу 60g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.

Подробности

Обемът на:
0,55 л
Цвят:
Зелено, Жълто, Розово, Лилаво, Червено, Синьо Небе, Тъмно Син
Вид Съдове За Пиене:
Бутилки За Вода
документ:
CIQ, CE / EU, FDA
Приложими Хора:
Възрастни
Активна Почивка На Открито:
Обиколка
Антикоррозионное покритие:
Не Е Оборудван С
Форма:
С Помощта На Въже
Гърлото На Бутилката:
С Капак
Номер На Модела:
КБ1359
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Материал:
Пластмаса
Вид На Бутилки С Вода:
чайник
Вряща вода:
Приложимо
Стил:
Кратък
Начин На Течаща Вода:
Пряко Напитки
Топлоизолационни Характеристики:
Няма
Тип На Доставка:
Стоки На Склад
Пластмасов Вид:
PC
търговска марка:
ЛОНГМИНГ У ДОМА

Те също купуват с този продукт