.

.

10 бр./лот стандартна шестостенни корона Златна обвързващи стълб 4 мм банан конектор 50 мм тегло терминал от RUINOR

10 бр./лот стандартна шестостенни корона Златна обвързващи стълб 4 мм банан конектор 50 мм тегло терминал от RUINOR

Оценки на купувача:

BGN 25.00 -16 %
BGN 29.60
Брой продукти
В магазина


Ве Молиме Имајте Во Предвид Дека Ние Сме Во Големо Производи. Сите Наши Производи Се 100% Сосема Нов
Ако Ви Треба Производи Во Големи Количини, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Да Преговара! Соработка Среќен Спецификација / Големина На : -
Обврзувачки Пост ЗА Банана приклучок Џек Пластичен капак
Состојба : Нова
Спецификации :
- Висок квалитет изолирани обврзувачки пост
- Студ : Бакар
- Изолација : Најлон
- Сегашниот Рејтинг : 30 Засилувачи
- 1000 V AC Работи
Големина на : 50mm
Количина :
Количина : 10 компјутери (5 PCS Црвена + 5 PCS Црна)

Подробности

търговска марка:
MAXRUINOR
Тип:
вита клемма

Те също купуват с този продукт