.

.

Голям размер 40 см бяла Лисича Опашка анален накрайник 9.5*4.1 см анален накрайник метален анален накрайник анален дълга опашка секс играчка в секс игра ролева игра

Голям размер 40 см бяла Лисича Опашка анален накрайник 9.5*4.1 см анален накрайник метален анален накрайник анален дълга опашка секс играчка в секс игра ролева игра

Оценки на купувача:

BGN 26.00 -8 %
BGN 28.26
Брой продукти
В магазина


ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИ! ПОВЕЌЕ ПОПУСТИ! СИТЕ ВО http : //www..com/store/1589002
Опис
Прошетај на дивата страна и да стапат во контакт со вашата внатрешна животно со оваа ултра-секси фокс опашка анален приклучокот. Малата големина метал анален приклучок е доволно тенки за почетник, и доволно да ги задоволи искусен корисник. Се одликува со заострените дизајн со прифаќањето на вратот за удобност. Со додавање на убаво огромни фокс опашка што е над 14 инчи во должина и се чувствува неверојатно против кожата. Оваа foxy опашка анален приклучокот е загарантирана да се донесе чувство на animalistic забава и игра за вашиот љубовен живот. Еротски предигра никогаш не била оваа визуелно пријатен.
Нашите Услуги
Во нашата продавница, како нашите ценети купувачи, ако сте задоволни, ние сме несреќни. Тоа е навистина само тоа е толку едноставно! Ние сакате да бидете апсолутно сигурни во секоја цел што е поставен.
Загарантирана Приватност
Вашата приватност е од суштинско значење за нас и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба. Со сосема обична амбалажа, само лице добивање возбудени од страна на вашиот испорака е вас.
За Време На Испорака
Целосна наплата ако производот не е примен во гарантирана достава на време
Подолго Заштита
15 дена поголема заштита по цел завршување
Се Враќа Екстра
Врати било каков производ, само оние кои се во совршена состојба
Гарантиран Квалитет
Гарантиран Квалитет или Целосно враќање на средствата.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди преглед!
ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш.
48 Часа Брза Испорака
ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда(освен одмор)
Ако таму е секоја неочекувана ситуација (на пример, доколку наредбата не може да брод во рок од 48 часа) ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод ќе цел наскоро.

Подробности

Тип Елемент:
Анални Играчки
Материал:
неръждаема стомана
Размер:
anal size 9.5*4.1cm
Номер На Модела:
JS017
Цвят:
Бял
Дължина На Опашката:
40
Тегло:
180г

Те също купуват с този продукт