.

.

Дамски включете разширението от неръждаема стомана, сребро вагинален Ударните влагалището възрастни играчки за жени, секс-играчки

Дамски включете разширението от неръждаема стомана, сребро вагинален Ударните влагалището възрастни играчки за жени, секс-играчки

Оценки на купувача:

BGN 27.18
Брой продукти
В магазина


Жените Plug Проширување Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки Челик Сребро Вагинален Slapper Вагината Секс Играчки за женски.
Изработени од нерѓосувачки челик, expasion се чувствува мазна и удобно.
Макс спектар на проширување устата е 8cm и должината на устата е 10.5 см, доволно длабоко за да се погледне внатре.
На завртката на дршката е да се задржи expantion устата стабилна на справи .
Други завртки е да се регулира expasion устата и да ја поправите тоа до одреден опсег за да можете да се погледне внатре.
Спакуван со мека црна торба внатре и една кутија надвор.
Карактеристики :
1. Овој објект е изработен од нерѓосувачки челик.
2. Оваа содржина може да ви донесе повеќе уживање.
3. Мазна нерѓосувачки челик прави да се чувствувате многу поудобно.
4. Додадете некои новина забава на неколку пред или во сексуалниот живот.
5. Игра нова улога да уживаат ослободување на нивните сопствени.
6. Совршено чувство на допир.
7. Уживаат во сексот страст со вашиот љубовник повторно.
Ве молиме посетете ја нашата продавница :
Вниманието :
1.Се осигура дека жртвите и злоставувачите се разбуди со цел да се избегнат емоционална контрола.
2.Жртви и злоставувачите се сосема еднакви,така што сите активности мора да биде договорено од двете страни.
3.Ние ќе пакет парцела внимателно, напишете го името на производите како подарок и избави тајно
Топло Совети :
Производи само меѓу поединците и парови за користење, ве молиме имајте во предвид хигиена, пред и по употреба.лубрикант секогаш корисен,Овој производ е чистат по употребата, коло дел не контакт со вода, со цел да се избегне електрични грешка. Не грб контакт со мастило и други нечистотија лесно.
Превозот И Ракувањето Со
1) Нормално, тоа трае 7 до 20 работни дена за испорака време да пристигне дестинација;
2) Ние ќе испратите следење на број на по пошта, ве молиме проверете во вашиот профил, откако потпиша стоки, ве молиме да ја потврдите нарачката и да ја напуштат повратни информации за .
3) ве Молиме проверете објектот, ако било каква штета.

Подробности

Тип Елемент:
Анални Играчки
Размер:
Adjustable Size
Номер На Модела:
SP-02
Материал:
Метални
търговска марка:
smspade
Пакет:
черна чанта
Материал:
неръждаема стомана

Те също купуват с този продукт