.

.

Няколко цвята, изберете sinamay шапка с копринен цвете и страусиным писалка wizard шапки меню с коктейли шапка сватбен повод прическа

Няколко цвята, изберете sinamay шапка с копринен цвете и страусиным писалка wizard шапки меню с коктейли шапка сватбен повод прическа

Оценки на купувача:

BGN 17.00 -3 %
BGN 17.58
Брой продукти
В магазина


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Повеќе боја одберете sinamay капа со свила цвет и ној quill fascinator headwear коктел шапка свадба повод фризура ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети
http : //www..com/store/group/Fascinators/816257_212163669.html

Подробности

Тип Елемент:
Филц шапки
Материал:
Бельо
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Иновация
Номер На Модела:
LV151109
Размер:
About 20cm/8
наличните цветове:
17 цвята
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт