.

.

Нов Стил Пролет И Лято Мода Памук Fedora Човек Пролет Ежедневни Цилиндър Женски Летен Нюанс На Джаз Капачка Звезди Модел

Нов Стил Пролет И Лято Мода Памук Fedora Човек Пролет Ежедневни Цилиндър Женски Летен Нюанс На Джаз Капачка Звезди Модел

Оценки на купувача:

BGN 22.00 -19 %
BGN 27.17
Брой продукти
В магазина


Нов Стил Пролет И Лето Мода Памук Fedora Човек Пролет Секојдневен Врвот Шапка Женски Лето Сенка Џез Капа Ѕвезди Шема Item Type Fedoras Родова Унисекс Материјал Памук, Полиестер, Оддел Име Возрасни Шаблон Тип Геометриски Стил Секојдневен Бренд Име ОЕМ Број на Модел на Fedoras Стреи широк 3.5 см Длабоко 10.5 см Големина 56-58cm сезоната пролет лето есен зима умерена дебелина сосема нов стил слободно време за мода пол машки женски сандак материјал Памук Полиестер
сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја
кога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја
кога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
драг пријател
02.06-02.25 е нашата Кинеската Нова Година празник
сите прашања ќе бидат разгледани во текот на работниот ден
се надевам дека ќе може да се разбере
убав ден
продавачот
Kagenmo Бренд Вовед
Kagenmo е роден во 2012 година во Провинцијата Guangdong Qingyuan град на мали работилници. Скоро пет години е посветена на производство и развој на капи. Професионална изработка на безбол капи, спортски капи, рибар шапка и така натаму. Постојниот висок квалитет партнер фабрики. Корпоративна култура : Од основањето на компанијата, која Секогаш ги почитуваат квалитетот на прво место, клиенти прво, кредибилитетот на првата цел. Да се изгради на Кина професионални ззп бренд како цел. Прв клиент : слушање на клиентите гласот, за да се исполнат барањата на клиентите, да надмине очекувањата на клиентите. Задоволството на клиентите е нашиот желба, клиентот доверба е нашата извршување, да се фокусираат на корисниците да се создаде прва класа производи, е нашиот заеднички очекувања. Бизнис цели : да ја направи Кина прва класа шапка производители.

Подробности

Тип Елемент:
Филц шапки
Отдел Име:
Възрастен
търговска марка:
Кагенмо
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
Филц шапки
Стил:
Ежедневни обувки
Материал:
Памук, Полиестер
Вид На Модела:
Геометрична
Широки стрехи:
3.5 см
Дълбок:
10,5 см
Размер:
56-58cm
Сезон:
Пролет лято есен зима
Дебелина на:
Умерен
OEM:
ДА
Стил:
Свободно време за мода
Пол:
мъж жена
Пакет:
Кутия
Материал:
памук, полиестер

Те също купуват с този продукт