.

.

Няколко цвята wizard шапки sinamay база с перо цветя украсени сватбени аксесоари за коса повод прическа

Няколко цвята wizard шапки sinamay база с перо цветя украсени сватбени аксесоари за коса повод прическа

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -1 %
BGN 12.14
Брой продукти
В магазина


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Повеќе боја fascinator headwear sinamay база со пердув цвет украсуваат свадба партија коса додатоци повод фризура ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети
http : //www..com/store/group/Fascinators/816257_212163669.html

Подробности

Тип Елемент:
Филц шапки
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Жени
Номер На Модела:
ЛВ151122
Материал:
Бельо
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Иновация
Размер:
Approx 18cm
наличните цветове:
варианти на цвета
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт