.

.

Няколко цвята птичья клетка воал перли с sinamay база сватбен wizard шапки червени сватбени окото повод аксесоари за коса

Няколко цвята птичья клетка воал перли с sinamay база сватбен wizard шапки червени сватбени окото повод аксесоари за коса

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -1 %
BGN 12.14
Брой продукти
В магазина


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Повеќе боја birdcage превези бисери со sinamay база свадба fascinator headwear булчински nettings повод коса accessoires ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети
http : //www..com/store/group/Fascinators/816257_212163669.html

Подробности

Тип Елемент:
Филц шапки
Материал:
Бельо
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Иновация
Номер На Модела:
ЛВ151124
Размер:
Approx 15cm
наличните цветове:
варианти на цвета
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт