.

.

10шт детска защита на детето заключване кутия вратата шкаф, шкаф, тоалетна брави за сигурност детски децата се грижи за сигурността на пластмасови ключалки за колан

10шт детска защита на детето заключване кутия вратата шкаф, шкаф, тоалетна брави за сигурност детски децата се грижи за сигурността на пластмасови ключалки за колан

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -17 %
BGN 14.38
Брой продукти
В магазина


Предмет Тип : Кабинетот Заклучи & Ремени Материјал : Пластични Функција : Кабинет за Заклучување на Употреба : Фиока Спецификација : 10pcs Име : Bendy Безбедност Пластични Брави За Детето Деца Големина : 20cm 5cm X/7.8 инчен X 1.95 инчен 1. прашината мора да се избриша исклучен пред да го користите во паста,вода и слично, за Да се задржи фасети се чисти. Во исто време да се обезбеди непречено лепило површината. 2. ослободување хартија на лента лупено исклучување, со победи pasting. 3.По pasting леплива лента 24 часа по лепливоста целосно ќе го излечи и цемент. Pakcgae се Вклучени : 10pcs X Бебе Безбедносни Брави
Плаќање :
Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на .
Испорака :
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 3-5 дена по обезбеди на парите е безбеден и сигурен.
2. Испорака метод : Кина Пост (Бесплатен Превозот), e Packet, EMS,DHL,TNT се прифатени.
Време на испорака :
По 15-20 дена (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Малезија)
15-35 работни дена (Запад Евра, Исток Евра, Океанија, Среден Исток, Северна Америка)
35-45 работни дена (Јужна Америка, Африка, Јужна Африка)
45-60 работни дена (Русија)
Политика на враќање и Обнова :
По примањето на предметите, таму е наједноставниот начин за решавање на проблеми во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна точка. Само пратете ни е-мејл. Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен дена и снабдување со најмалку две решенија за вас. Тоа е нашата чест да ви понудиме комплетна, кавга слободен и пријатно шопинг искуство.
Кликнете на вашата тастатура и да го испрати, така лесно.

Подробности

Тип Елемент:
Брави И Колани Кабинет
Използването на:
Чекмеджето
Възрастова Група:
4-6Y, 10-12M,4-6, 19-24М,7-9M,13-18M,2-3Y, 0-3M
Номер На Модела:
TAS0002
Материал:
Пластмаса
Функция:
Заключване На Хладилник
търговска марка:
Лизиантус
Спецификация:
1
Функция:
Заключване На Чекмеджето, Заключване На Хладилник, Тоалетна Заключване
Вид На Модела:
Твърд

Те също купуват с този продукт