.

.

10шт кутия заключване за детска безопасност заключване детска вратата обтегач сигурност, за предотвратяване на отворен шкаф шкафове анти Щипок защита на ръка на ед

10шт кутия заключване за детска безопасност заключване детска вратата обтегач сигурност, за предотвратяване на отворен шкаф шкафове анти Щипок защита на ръка на ед

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -17 %
BGN 14.38
Брой продукти
В магазина


Материјал : ABS, Погоден за домашни фиока кодот
Боја : бела Розова
Големина : 10*од 3,5 см
Пакет : 1 lot= 10 компјутери
Плаќање :
Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на .
Испорака :
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 3-5 дена по обезбеди на парите е безбеден и сигурен.
2. Испорака метод : Кина Пост (Бесплатен Превозот), e Packet, EMS,DHL,TNT се прифатени.
Време на испорака :
По 15-20 дена (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Малезија)
15-35 работни дена (Запад Евра, Исток Евра, Океанија, Среден Исток, Северна Америка)
35-45 работни дена (Јужна Америка, Африка, Јужна Африка)
45-60 работни дена (Русија)
Политика на враќање и Обнова :
По примањето на предметите, таму е наједноставниот начин за решавање на проблеми во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна точка. Само пратете ни е-мејл. Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен дена и снабдување со најмалку две решенија за вас. Тоа е нашата чест да ви понудиме комплетна, кавга слободен и пријатно шопинг искуство.
Кликнете на вашата тастатура и да го испрати, така лесно.

Подробности

Тип Елемент:
Брави И Колани Кабинет
Използването на:
Чекмеджето
търговска марка:
Лизиантус
Материал:
Пластмаса
Функция:
Заключване На Шкаф
Номер На Модела:
TAS0001
Спецификация:
10pcs
Функция:
Заключване На Чекмеджето, Ключалката На Хладилника, Заключване Тоалетна, Заключване На Шкаф, Друго
Възрастова Група:
3М, 12М, 18М, 4Т, 9 М, 6 М, 24 МИЛИОНА, 3T

Те също купуват с този продукт