.

.

Времето колан GT2, затворен контур, безкраен, широчина 6 мм и дължина-202 мм, 101 зъб

Времето колан GT2, затворен контур, безкраен, широчина 6 мм и дължина-202 мм, 101 зъб

Оценки на купувача:

BGN 4.61
Брой продукти
В магазина

Продавница Информации : Ние сме посветени да се изгради !
Повеќе од 1000 предмети за 3 D печатач се достапни.
Ако ви треба повеќе предмети,ве Молиме контактирајте со нас онлајн или пратете E-mail на нас.
На freights ќе биде обвинет според вистинската тежина на вашите нарачки.
Ние ќе ги ажурира предмети секојдневието!
Ако ви треба други видови на GT2 ремени или други ширина на појаси, ве молиме контактирајте со нас!
Опис На Производот :
GT2 Времето Појас, Затворени-јамка, Бескрајни, 6mm ширина, 202mm должина, 101 заби
Производ Функција :
Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг Профил
Теренот : 2mm
Забот Број : 101
Должина : 202mm
Ширина : 6mm
Тип : Затворени-јамка
Производ Слика :
Испорака :
. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на тоа емс во рок од 10 дена onc e плаќањето е завршено освен некои од објектите кои водат време листа од посебни и Кинеската традиционална празници.
. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите елементи е прегледан.
. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки, итн и увозни даноци од вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Се враќа :
. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
. Купувачот треба да бидете сигурни дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени за време на враќање, купувачот треба да бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Подробности

Брой КОМПЮТРИ:
1pc, 5pcs, 10pcs
Тип:
Синхронизация
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
GT2
търговска марка:
ROBOTDIGG
is_customized:
Yes
Зъби:
101 зъб
Дължина:
202mm
Ширина:
6mm

Те също купуват с този продукт