.

.

4 бр 215cc за VW Volkswagen PASSAT Variant (3B5) VR5 BORA (1J2) 2.3 V5 OE # IWP076 IWP-076 021 906 031 B горивната един пулверизатор

4 бр 215cc за VW Volkswagen PASSAT Variant (3B5) VR5 BORA (1J2) 2.3 V5 OE IWP076 IWP-076 021 906 031 B горивната един пулверизатор

Оценки на купувача:

BGN 87.00 -8 %
BGN 94.38
Брой продукти
В магазина


Автомобил Апликација :
Се користи За Форд ГАЛАКСИ (WGR)1995-2006
Се користи За "Фолксваген" CORRADO (53 I)1987-1995
Се користи За Фолксваген ГОЛФ III (1 H1)1991-1997
Се користи За Фолксваген ГОЛФ Варијанта III (1 H5)1993-1999
Се користи За "Фолксваген" PASSAT (3 A2, 35 I)1988-1996
Се користи За "Фолксваген" PASSAT Variant (3 A5, 35 I)1988-1997
Се користи За "Фолксваген" SHARAN (7 M8, 7 M9, 7 M6)1995-2010
Се користи За "Фолксваген" VENTO (1 H2)1991-1998 година
Се користи За "Фолксваген" БОРА (1 J2)1998-2005
Се користи За "Фолксваген" PASSAT Variant (3 B5)1997-2000
Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика
1- ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис . И во однос на ДЕЛ NO (не), можете да проверите вашиот стар еден , и ќе видите некои броеви или букви на вашиот стар објект тело .
2 - ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална Слика е иста како нашата , бидејќи ние ќе ви покаже секоја страна на prodducts .
Квалитет И Гаранција
Сите наши производи се извори директно од нашиот спектар на одобрени фабрики , кои ние ги користиме за снабдување со некои од водечките автомобилски делови добавувачи во Европа и Америка, и со ISO-TS16949 сертификат . И сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена .
Политика & Се Враќа
Ние ќе го прифати враќа за наплата или размена ако тие се користи или скршени, купувачот плати враќање поштарина. Доколку дел е погрешна и замена ќе бидат испратени по враќањето и тестирање на стариот единица.
Купување на 10 или повеќе ?
Прашајте нè за рефус попусти .
Превозот Начини Како Подолу ;

Подробности

Модел На Volkswagen:
Bora
търговска марка:
ICIFAUTO
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Бора Година:
2006
Вид На Материала:
021906031B
is_customized:
IWP 076
Дължина На Продукта:
IWP076

Те също купуват с този продукт