.

.

4 бр бензинов горивния инжектор IWP-064 IWP064 71718998 за LANCIA Delta II Dedra Lybra / SW 1.6 16V

4 бр бензинов горивния инжектор IWP-064 IWP064 71718998 за LANCIA Delta II Dedra Lybra / SW 1.6 16V

Оценки на купувача:

BGN 91.00 -8 %
BGN 99.02
Брой продукти
В магазина


Го ЗАМЕНУВА ДИЛЕР ДЕЛ БРОЈ IWP064 46522035 IWP 064 FJ1072512 B1 14736 214310006400 FI1008 75112064 71718998 FJ10725-12 B1 СОСЕМА НОВ ФИТИНГ ЗА СЛЕДНИТЕ ГОДИНИ И МОДЕЛИ За Lancia Lancia Dedra 835 1.6 16 V 1996/01-1999/07 1581 кзм, 76 KW, 103 PS Lancia Dedra ШВ 835 1.6 16 V 1996/01-1999/07 1581 кзм, 76 KW, 103 PS Lancia Delta II 836 1.6 односно 16 V 1996/01-1999/08 1581 кзм, 76 KW, 103 PS Lancia Lybra 839 AX 1.6 16 V 1999/07-2005/10 1581 кзм, 76 KW, 103 PS Lancia Lybra ШВ 839 BX 1.6 16 V 1999/07-2005/10 1581 кзм, 76 KW, 103 КС
Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика
1- ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис . И во однос на ДЕЛ NO (не), можете да проверите вашиот стар еден , и ќе видите некои броеви или букви на вашиот стар објект тело .
2 - ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална Слика е иста како нашата , бидејќи ние ќе ви покаже секоја страна на prodducts .
Квалитет И Гаранција
Сите наши производи се извори директно од нашиот спектар на одобрени фабрики , кои ние ги користиме за снабдување со некои од водечките автомобилски делови добавувачи во Европа и Америка, и со ISO-TS16949 сертификат . И сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена .
Политика & Се Враќа
Ние ќе го прифати враќа за наплата или размена ако тие се користи или скршени, купувачот плати враќање поштарина. Доколку дел е погрешна и замена ќе бидат испратени по враќањето и тестирање на стариот единица.
Купување на 10 или повеќе ?
Прашајте нè за рефус попусти .
Превозот Начини Како Подолу ;

Подробности

Вид На Материала:
FJ1072512B1 FJ10725-12B1
Дължина На Продукта:
FJ10725 46522035 IWP-064
търговска марка:
ICIFAUTO
Модел На Фиат:
Stilo
За Марки Автомобили / Модели:
Декрет
is_customized:
IWP064
И Все Пак-Година:
2007

Те също купуват с този продукт