.

.

Пластмасова карта и основна карта, дырочная карта ,доставка на предварително вырезанной ключова карта

Пластмасова карта и основна карта, дырочная карта ,доставка на предварително вырезанной ключова карта

Оценки на купувача:

BGN 0.08
Брой продукти
В магазина


Пластична Картичка и внесете картичка ,дупка картичка ,Precut копче картичка Снабдување
Нашите MOQ : 500pcs
Колку повеќе наредбата ,поевтини цена ќе биде Пластична Картичка Понудата и Пластични Бизнис Картичка печатење
Сите наши висок квалитет солидна боја пластични картички се поединечно УВ обложени да се спречи дамки, како и заштита на картички од влага и светлина. УВ висока сатенски финиш ние ги користиме дава нашите картички богата високо полиран и tasteful изглед. Опции ние обезбеди вклучуваат Пластични Бизнис Картички, Магнетна Лента (Hi-Co или Lo-Ко), Кодирање, Ѓубрето (Златна, Сребрена, Црна, или Други), Термички Печатење, Инкџет Печатење, Нула исклучување, Баркод, Потпис Панел, Матирано Јасно Картички, Јасно Картички, Холограм, Фолија Печат, Метален, Целосна се Соочуваат со Фолија, Мат Финиш, и Матирано Мат бои.
Пластични картички се најчестите продукти на пазарот. Ние, исто така, го нарекуваат пвц картичка. На пвц материјал е атрактивен избор за печатење на разни вид на картички брзо и економски. Тие се обезбеди висок квалитет на сликата, средни флексибилност и температура издржливост. Најчестите видови на печатење вклучуваат офсет печатење во боја, свила печатење на екран, термички печатење и дигитално печатење, итн. Можете исто така имаат multipul избира за целната како : мат финиш, glassy заврши и матирано заврши. Повеќето plasti картички се во кредитна картичка големина која е 85.5*54*0.76 мм или 2 1/8" x 3 3/8". Сепак, различни дебелини и форми може да се прилагоди според различни потреби.
Испорака :
А Превозот начин : Преку Воздух Товар,со море или со Fedex/DHL/UPS/EMS/Изрази,тие ќе се обезбеди врата до врата услуга
Б. Товарни задолжен : Нашата компанија е ВИП корисниците на Fedex и DHL,па ние може да се добие конкурентна помал товар полнење
В. Следење на број ќе се испрати до вас по превозот ПОБРЗО
Испорака :
А Превозот начин : Преку Воздух Товар,со море или со Fedex/DHL/UPS/EMS/Изрази,тие ќе се обезбеди врата до врата услуга
Б. Товарни задолжен : Нашата компанија е ВИП корисниците на Fedex и DHL,па ние може да се добие конкурентна помал товар полнење
В.

Подробности

търговска марка:
HYS
Контурите:
Някой Друг Карта
силата на:
Пасивна Карта
Размер:
custom
Режим Опознавания:
Само За Четене
Тип Чип:
Няма
Честота:
Няма

Те също купуват с този продукт