.

.

Водата е охладила турбокомпресор Turbo GT22 736210-5006 736210-0006 736210 за колички Jx493zq приемистости преход Gonow вятър TFR-B JMC

Водата е охладила турбокомпресор Turbo GT22 736210-5006 736210-0006 736210 за колички Jx493zq приемистости преход Gonow вятър TFR-B JMC

Оценки на купувача:

BGN 315.00 -10 %
BGN 350.38
Брой продукти
В магазина

======================================================================== НАЈДОБРИТЕ 100% Бренд Нови GT22 736210-5006 736210-0006 Вода за ладење Турбо Турбина Турбополнач За JMC ПРАВЕЦ /TFR-Б Транзит на Камионот JX493 камион 1118300 SZ JX493 ZQ со дихтунзи Објект е 100% Сосема Нов Турбо модел : GT22
Дел Број : 736210-5006 736210-0006 Вода За Ладење 736210-5005 736210-0005 Масло За Ладење
ОЕМ Број : 118300 SZ Одговара За :
Возило : За JMC ПРАВЕЦ /TFR-Б Gonow Транзит на Камионот JX493 камион 93 HP
Мотор : JX493 ZLQ 1118300 SZ JX493 ZQ 93 HP Ладење : Вода, ладење и Масло за подмачкување ====================================================================== ============================================================================= Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено. Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.
Ние брод на објекти во светот.предмети брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, Кина пост воздух парцела.
Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди;ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.ние ќе песна секој ден премногу.
1. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.
2.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.
3.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра., Африка околу 15~30 работни дена. За нас
Ние имаме долгорочна производството и продажбата на искуство,Ние може да обезбеди професионална техничка поддршка,и може да ви помогне во решавање на секоја ситуација. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.

Подробности

Тип Елемент:
Въздухопроводи
търговска марка:
ECEPTECH
Името На Модела:
Водно охлаждане GT22 36210-0006 за пикап JMC Gonow jx493 truck JX493ZQ
Честотен Обхват:
.
Широчина На Елемента:
25inch
Модел Година:
1990-
Настаняване на превозното средство:
ФАСАДА
Вид На Материала:
Comp-колелото C355;турбинное колелото K418;поплавковый носещи CW713R;Вал 42CrMo
Височина На Продукта:
26inch
Автомобили:
Универсален
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
специални характеристики:
Увеличете всмукване на въздух на двигателя извършете повече сила и въртящия момент
Дължина На Продукта:
25inch
Тегло На Продукта:
6.5kg
Турбомодель :
GT22 736210 турбокомпресор Turbo
номер на частта:
736210-5006 736210-0006 736210 5006 736210 0006
OEM-номер:
118300SZ 7362105006 7362100006
Прилагането на превозното средство:
За JMC WIND TFR-B Gonow Quanshun Transit Pickup jx493 truck JX493ZQ
Двигател приложения:
JX493ZLQ 93HP
Тегло На Продукта:
100% New with gaskets
is_customized:
Water cooled and Oil lubrication
бележка:
736210-0006 се охлажда с вода,736210-0005 се охлажда масло

Те също купуват с този продукт