.

.

H2D 3525994 4027373 466818-0003 турбокомпресор TURBO двигател VOLVO F10: TD102 TD103E TD103ES

H2D 3525994 4027373 466818-0003 турбокомпресор TURBO двигател VOLVO F10: TD102 TD103E TD103ES

Оценки на купувача:

BGN 403.00 -21 %
BGN 510.40
Брой продукти
В магазина

Одличен квалитет H2 D 3525994 4027373 466818-0003 ТУРБО Турбополнач За VOLVO F10 Моторот : TD102 TD103 E TD103 ES
Турбо модел : H2 D
Дел Број : 3525994 4027373 466818-0003 4668180003
ОЕМ Број : 169193 5003367 422856
Апликацијата Возило : За VOLVO F10
Мотор : TD102 TD103 E TD103 ES
Плаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само. Превозот на Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина . Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени. Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.
Грижа на клиентите Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација. Ако би сакале да не контактирате : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа. Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж. По продажба на Политика Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег.

Подробности

Тип Елемент:
Въздухопроводи
търговска марка:
вестмув
Името На Модела:
H2D
Широчина На Елемента:
24inch
Модел Година:
-
Вид На Материала:
Comp-колелото C355;турбинное колелото K418;поплавковый носещи CW713R;Вал 42CrMo
Височина На Продукта:
22inch
Автомобили:
Волво
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
специални характеристики:
Увеличете всмукване на въздух на двигателя извършете повече сила и въртящия момент
Дължина На Продукта:
20inch
Тегло На Продукта:
7kg
Турбомодель :
Турбината на турбокомпресора H2D
Част№.:
3525994 4027373 466818-0003 4668180003
OEM няма.:
169193 5003367 422856
Приложение:
За VOLVO-F10
двигател:
TD102 TD103E TD103ES
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт