.

.

1000 синьо женски изолиран пулевой конектор клеми за запресоване електрически кабел тел безплатна доставка

1000 синьо женски изолиран пулевой конектор клеми за запресоване електрически кабел тел безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 57.60
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1000 компјутери
Овие се со висок квалитет изолирани crimp терминали. За овој тип на терминал, бојата на изолација претставува големината на жици кои се вклопува во терминал. Ова е детални подолу;
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Спецификации :
Жица Големина (AWG) : 16-14 ( 1.5~2.5 mmm⊃2;)
Максимална Струја : 15 Amp
Боја : Сина
Материјал на Тело : Месинг
Количина : 1000pcs/многу
Црвено Конектори : 0.4 mm 1 mm⊃2; / 22-16awg кабел
Жолта Конектори : 2.5 mm до 6.5 mm⊃2; / 12-10 awg кабел
Имаме сите бои на располагање. Но цената е различен, ако сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. )Предмети се испраќаат од кина.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,DHL ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3). Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
4). Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна . Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот превозот адреса.

Подробности

За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Модел На Volkswagen:
Тигуан
Tiguan-Годината На Производство:
2015
Производствен Номер Детайли:
001
Вид На Материала:
Мед
търговска марка:
SUNSINE AUTO
Цвят:
Сини
БРОЙ:
1000 бр. / лот

Те също купуват с този продукт