.

.

Диаметър 80 mm шпиндела motor тела гравиране машина / шпиндела motor скоба скоба скоба за смилане на струг с ЦПУ

Диаметър 80 mm шпиндела motor тела гравиране машина / шпиндела motor скоба скоба скоба за смилане на струг с ЦПУ

Оценки на купувача:

BGN 47.84
Брой продукти
В магазина

Опис На Производот
Производот е 80mm фрлија алуминиум вретено тела,убав изглед и здрав,во споредба со дел бар тела вретено има folowing карактеристики :
1.Тоа има поголема прецизност;
2.Тоа е потежок(N.W. : 0.9 кг) ;
3.Внатрешниот на ѕид е мазна, мали порите е неизбежен, бидејќи на кастинг техника;
4.Како на снимање позадина,светло,дисплеј и други причини,ќе предизвика photoes и физички разлики,се однесуваат на вистинскиот производ.
5.Ние пак во krabičkách
Слики

Подробности

is_customized:
Yes
Материал:
Алуминий
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
80mm
Структура:
скоба на шпиндела
Използването на:
скоба на шпиндела

Те също купуват с този продукт