.

.

Жични слушалки слот за слушалки USB стерео заобиколен от детска слушалки за Ps4 Ps3 за компютър PC Gamer с микрофон

Жични слушалки слот за слушалки USB стерео заобиколен от детска слушалки за Ps4 Ps3 за компютър PC Gamer с микрофон

Оценки на купувача:

BGN 18.00 -25 %
BGN 24.00
Брой продукти
В магазина


Жичен Слушалки Игра Слушалка USB Стерео Опкружен Гејмерски Слушалки За Ps3, Ps4 За Компјутер PC Гејмер Со Микрофон Опис : Прекрасен дизајн, носете удобно и употреба погодно Јасно и стерео звук со прилагодлива контрола на јачина на звук Дизајниран за удобност и долги часови на играње 2m кабел и со микрофон Тоа е толку лесен и компактен дека'll едвај и да приметуваат што're носење на Бучава поништување на дизајн за да се минимизира надворешно мешање На прилагодливи headband обезбедува исклучителна удобност за долго игри сесии Компатибилен со : PS3, PS4 Спецификација : Должина на Кабел : 2 m Боја : Црна Материјал : Пластика, Кожа Тежина : 225g Конектори : USB Vocalism Принцип : Динамички Е безжична : Нема Приклучок Тип : USB Употреба : Компјутерски Фреквенција Одговор Опсег : 20-20000 Hz Отпор : 320Ω Поддршка за Мемориска Картичка : Нема Комуникација : Wired Безжична Тип : Никој Функција : Заеднички приклучок за Слушалки,за Видео Игра,Микрофон Со Микрофон : Да Чувствителност : 113±3d B Линија Должина : 2.0 м Водоотпорен : Нема Поддршка Apt-x : Нема Поддршка СТАН : Нема Стил : Headband Големина на : 17.5*19.5*8.8 cm Пакет се вклучени : 1 x Слушалки со Микрофон
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Подробности

Функция:
за игри, общи слушалки
Приложение поддръжка:
No
Обхват Честотна Характеристика:
20-20000Hz
Номер На Модела:
К800608
Активно Намаляване На Шума:
No
Чувствителност:
113 db±3 db
Това е безжична връзка:
No
Поддръжка на Apt-x:
No
Регулатор На Силата На Звука:
ДА
Тип Штепсельной Вилици:
USB
Стил:
слушалка
Поддръжка На Карти Памет:
No
Безжичен Тип:
Няма
Водоустойчив:
No
Информационни материали:
Жичен
Принципът На Вокализма:
Динамичен
Конектори:
USB
Дължина На Линия:
2,0 м
С Микрофон:
ДА
Бутон За Управление:
ДА
Устойчивост:
320Ω
търговска марка:
SZKOSTON

Те също купуват с този продукт