.

.

Голям капацитет пелена чанта организатор многофункционален мама детска раница, чанта 3 цвята мозайка мама майчинство пелена чанта, топла разпродажба

Голям капацитет пелена чанта организатор многофункционален мама детска раница, чанта 3 цвята мозайка мама майчинство пелена чанта, топла разпродажба

Оценки на купувача:

BGN 35.00 -40 %
BGN 58.40
Брой продукти
В магазина


Име на производ : Пелена Торба
Материјал : Носете-отпор платно
Боја : Црвена, Розова, Црна
Големина : околу 26*16*26cm (1-3cm грешка)
Употреба : Ранец, торба, Гласник торба, Чанта
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект
во рамките на заштитени датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
3. Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и не може да
се применуваат во земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност.
Повратни информации
1. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Се надеваме дека нашите производи секогаш може да
се направи сте задоволни!
2. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации ако се
задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
и да ве остават среќен шопинг расположение!
Голем Капацитет Пелена Торба Организатор Мултифункционален Мајка Бебе Торба Ранец 3 Бои Комбинација Mummy Породилно Nappy Торба, Топла продажба

Подробности

Тип Елемент:
Чанта За Памперси
Тип На Затваряне:
Светкавица
Тегло На Продукта:
0.7kg
търговска марка:
changbvss
Дължина На Продукта:
26cm
Основен Материал:
Платно
Височина На Продукта:
26cm
Вид На Модела:
Мозайка
Номер На Модела:
MMB093D
Размер:
(20cm
Широчина На Елемента:
16cm
Стил:
Скитници, чанта-тоут, раница, три-в-едно
Име на продукта:
Пелена Чанта Организатор На Мама Детска Чанта Раница Мама Майчинство Пелена Чанта
Тип:
Чанта за памперси, мокри чанта
Цвят:
червен, черен, розов
Характеристика:
По-голям капацитет, мода, лесно почистване
Космос:
Пеленку, бутилка, телефон, списание, и т.н. могат да бъдат поставени в
Използването на:
Раница, чанта на рамото, чанта, пратеник

Те също купуват с този продукт