.

.

5 Избор на цвят нов дизайн водоустойчив възрастен кърпа, пелена памперси, памперси, памперси, памперси (1 бр. пелени+1 бр. посочете)

5 Избор на цвят нов дизайн водоустойчив възрастен кърпа, пелена памперси, памперси, памперси, памперси (1 бр. пелени+1 бр. посочете)

Оценки на купувача:

BGN 28.00 -7 %
BGN 30.24
Брой продукти
В магазина


започнете Цена : $15.84 Цена : $12.50 Цена : $11.80 Цена : $4.76 Цена : $12.00 Цена : $4.80
крајот
На Овој линк е 1pcs возрасни крпа пелена и 1pcs insert (внеси).
Ако сакате повеќе инсерти,pls купите на линкот,премногу.
На пелена половината се вклопуваат 65-132cm
Еден nappy ги собере сите на возрасни.
Nappy :
Надворешниот материјал состав : руно со pul, 100% полиестер ,водоотпорен материјал
Внатрешниот : руно
Боја : бела,зелена,сина,портокалова,виолетова
Вметнете : 15.5x55cm
3 слој микрофибер,
Водоотпорен и не излегуваат во јавноста,надворешното е мека водоотпорен руно
Мека нога elatic и прилагодливи snap затворачи обезбеди сит се вклопуваат.
Лесна употреба ; cosiness; сит ;здрава ; многу, многу мека и вентилација ; брзо се суши.
Ние, исто така може да се шие на вашиот бренд на пелени.
По производство на Бебе пелени за години ние одлучивме да почнеме со производство За возрасни големини премногу; оваа, единствена од пелена, е резултат на високо интензивно проучување и истражување и многу точни тестови.
Како резултат на ова напори оваа целосно нова пелена со најдобрите некогаш удобност, absorbancy и Мекост ; Тоа е со snap затворачи, анти leackage систем на нозе, еластична корселе во грб за совршен монтирање.
На високи перформанси апсорбирање се обезбеди заштита за целата ноќ, или longher периодот помеѓу промените во текот на денот.
Ова е единствен и вистински возрасни пелена, не на вообичаениот bargian работи кои можете да ги најдете на пазарот.
Совршен за bedwetting проблеми, невролошки мочниот меур, weelchair луѓето, и incontinent луѓе.
За нас
Ние може да произведе сите на производот изработка на ткаенини-крпа dipaer, сите видови на облека(за бебето,мажи,жени),менструалниот подлога,градник подлога,панталони,фустан, итн...
ние, исто така може да се шие на вашиот бренд на сите на производство.
Ние, исто така може да се произведуваат во согласност со вашето барање
Производите се продаваат и во многу земји како што се : САД ,Европа ,Блискиот Исток ,и во Југоисточна Азија итн..Ние топло добредојде на повеќе клиенти од abroard.

Подробности

Тип Елемент:
Памперси
Пол:
Унисекс
Материал:
външен полиестер, вътрешен руно
търговска марка:
УПЕРТЕГВОА
Възрастова Група:
2 години по-възрастен
Подходящ тегло:
> 15 кг
Класификация:
Хартия За Памперси
Номер На Модела:
Друго
Брой:
---
Цвят:
бял зелен син лилав оранжев
Усвояването на:
Мека Дишаща Материя
Възрастова Група:
Възрастни
Тип Подгузника:
Плат
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт