.

.

Ekouaer Дамски Ежедневни Нощница Пижама Памук V-Образно Деколте С Къс Ръкав Твърди Нощница Всекидневна Рокля Женски Нощен Сън Рокля

Ekouaer Дамски Ежедневни Нощница Пижама Памук V-Образно Деколте С Къс Ръкав Твърди Нощница Всекидневна Рокля Женски Нощен Сън Рокля

Оценки на купувача:

BGN 21.00 -43 %
BGN 36.67
Брой продукти
В магазина


 
Ние нудиме на големо услуга!!!
 
 
 
 
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако не се задоволни со нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме дека ќе се 100% се реши било каков проблем за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.
 
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања.
 
Ние обезбедуваме бесплатен превозот во светот со Кина пост . Ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
 
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме Ако можете да изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само еден пат, или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела е испратен надвор.
 

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Нощници
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
Экуаер
Яка:
V-Образно Деколте
Номер На Модела:
6348
Сезон:
Лято
Състав На Материала:
80% Памук, 20% Полиестер
Материал:
Полиестер, Памук
Украса:
Няма
Дължина ръкав(см):
Кратък
Цвят:
Тъмно Синьо, Светло Синьо, Тъмно Синьо
Размер:
S/M/L/XL/XXL
Случай:
Пижами, Салон
Сезон за:
Пролет, Лято
Грижа За Дрехите:
Ръчно пране, да се мотае да изсъхне, изгладени прес-кърпа
Съдържание На Пакета:
1 X дамска нощница
Информация За Нашите Модели:
Ръст 176 см, Бюст 88 см, Талия 59 см, Ханш 90 см

Те също купуват с този продукт