.

.

Ekouaer Мъжки Памучни Пижами Топ Raglan Ръкав Нощница Мозайка Дълъг Лесен Половината От Бутона Свободни Пижами Случайни Върховете На Сън

Ekouaer Мъжки Памучни Пижами Топ Raglan Ръкав Нощница Мозайка Дълъг Лесен Половината От Бутона Свободни Пижами Случайни Върховете На Сън

Оценки на купувача:

BGN 29.00 -40 %
BGN 47.97
Брой продукти
В магазина


 
Ние нудиме на големо услуга!!!
 
 
 
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако не се задоволни со нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме дека ќе се 100% се реши било каков проблем за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.
 
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања.
 
Ние обезбедуваме бесплатен превозот во светот со Кина пост . Ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
 
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме Ако можете да изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само еден пат, или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела е испратен надвор.

Подробности

Размер:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мъже
Тип Елемент:
Върховете На Сън
търговска марка:
Экуаер
Материал:
Ликра, Памук
Дължина ръкав(см):
Кратък
Тип Тъкани:
Сукно
Вид На Модела:
Мозайка
Номер На Модела:
6520
Цвят:
Сив, Черен, Син
Материал:
95% Памук, 5% Ликра
Стил:
Пижами
украса:
Бутон
Отвор на вратата:
Хенли Врата
Случай:
Облекло За Сън, Нощен Облекло
Грижа За Дрехите:
Пране Макс. 40°C, Да Не Се Смесват, Не Се Сушат В Перална Машина
Съдържание На Пакета:
1 х мъжки пижами

Те също купуват с този продукт