.

.

Qianxiu Sweet Lady Summer Suit White Tees + Shorts Fashion National wind Printed Lady Style Cotton Suit onesie sleep & lounge

Qianxiu Sweet Lady Summer Suit White Tees + Shorts Fashion National wind Printed Lady Style Cotton Suit onesie sleep & lounge

Оценки на купувача:

BGN 33.00 -47 %
BGN 62.40
Брой продукти
В магазина


започнете
крајот
Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.
Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде.
Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB) и висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогне да се потврди големина.Ви благодариме! Големина Информации За Жени Азија Големина на Градите/Биста Половината продолжен Хип Облека должина Панталони должина CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН M 92 36.22 64 25.20 90 35.43 58 22.83 32 12.60 L 96 37.80 68 26.77 94 37.01 60 23.62 32 12.60 XL 100 39.37 72 28.35 98 38.58 62 24.41 33 12.99 XXL 104 40.94 76 29.92 102 40.16 64 25.20 33 12.99 Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Губење на килограми 45 50 55 60 65 70 75 Висина
cms 155 M M L L XL / / 5'1" Висина
нозете 160 M M L L XL XL / 5'3" 165 L L L XL XL XL XXL 5'5" 170 XL XL XL XL XL XXL XXL 5'7" 175 XL XL XL XL XXL XXL XXL 5'9" Тежина кг 99 110 121 132 143 154 165 Драг пријател ! Ако не сте сигурни која големина може да се носат . Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ви благодариме за купување !

Подробности

Размер:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Пижами
Дължина ръкав(см):
Кратък
Яка:
Кръгла Врата
Сезон:
Лято
Състав На Материала:
Модален
Дължина:
Shorts
Вид На Модела:
Цвете
Материал:
Модален
Номер На Модела:
1660
търговска марка:
Цяньсю

Те също купуват с този продукт