.

.

Ретро снимка с маслени бои калъфка крава, котка на мишка 17*17In самолет каре на пода дим овце котка калъфка хол разтегателен украса

Ретро снимка с маслени бои калъфка крава, котка на мишка 17*17In самолет каре на пода дим овце котка калъфка хол разтегателен украса

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -25 %
BGN 7.98
Брой продукти
В магазина


Ретро Маслото Pillowcase Крава Мачка Глувчето 17*17 In Авион Plaid Кат Чад Овци Мачка Перница Покрие дневната Соба на Каучот ги Красат
1.Само перница покрие, не пополнување;невидливи патент дизајн. пренослив и перат; 2. Невидливи патент дизајн, лесно да се отвори и лесна дизајн. 3.Перница големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 см!(Околу 0.8 во~1.2 во); 4. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела. 5.Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. 6. Ако сакате да се купи повеќе на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена! Исто така, можете да ни испратите ваша сопствена слика за да прилагодено вашиот стил. 7. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, ве Молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме. Производ Детали Слики
Ве молиме имајте во предвид : 1. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 2. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Подробности

Размер:
450mm*450mm, 30cmx50cm
Воспользуйся:
Стол, На Мястото, Автомобили, Декоративни
Техника:
Ръчна изработка
Форма:
Площ
Стил:
Обикновена
Номер На Модела:
H9548
is_customized:
Yes
Материал:
Лен / Памук
Модел:
Пишеща машина
Вид На Модела:
Домашни любимци
търговска марка:
Микоджины
Материал:
Полиэфирное бельо
Поддръжка:
Настройка на Едро, дропшиппинг
Размер:
17.7inch
ОТВОРИ:
Цип
Използване на 1:
Декоративен, На Стол, На Пода, Завивки, Украшения, Адвокатско Съсловие
Use2:
Коледа, Къща,Хотел,Столче За Кола,Фестивал
Тип:
Делото Възглавница, Капак, Възглавница, Капак На Седалката
вътрешен:
Все още не е пълнеж
Цвят:
Цветастый, Черен, Бежов
Модел:
Коза Шапка Самолет Мексико Череп На Котка Мишка Коктейл Каре На Пода Дим

Те също купуват с този продукт