.

.

Черно и бежово калъф за възглавници четене на книги, вдъхновяващи изследване на мозъка игра стол начало хол украсяват 17*калъфка 17In

Черно и бежово калъф за възглавници четене на книги, вдъхновяващи изследване на мозъка игра стол начало хол украсяват 17*калъфка 17In

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -25 %
BGN 7.98
Брой продукти
В магазина

Црна и Беж Перница Покрива Читање Книга Инспиративни Проучување на Мозокот Игри Стол Дома Дневна Соба Декорација 17*17 In Перница Случај
1.Само перница покрие, не пополнување;невидливи патент дизајн. пренослив и перат; 2. Невидливи патент дизајн, лесно да се отвори и лесна дизајн. 3.Перница големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 см!(Околу 0.8 во~1.2 во); 4. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела. 5.Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. 6. Ако сакате да се купи повеќе на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена! Исто така, можете да ни испратите ваша сопствена слика за да прилагодено вашиот стил. 7. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, ве Молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме. Производ Детали Слики
Ве молиме имајте во предвид : 1. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 2. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Подробности

Размер:
45X45CM
Воспользуйся:
Стол, Кола,Седалка, Декоративни
Техника:
Ръчна изработка
Номер На Модела:
H9406
Форма:
Площ
Стил:
Обикновена
Вид На Модела:
Писмо
is_customized:
Yes
Материал:
Лен / Памук
Модел:
Пишеща машина
търговска марка:
Микоджины
Материал:
Полиэфирное бельо
Поддръжка:
Настройка на Едро, дропшиппинг
Размер:
17.7inch
ОТВОРИ:
Цип
Използване на 1:
Декоративен, На Стол, На Пода, Завивки, Украшения, Адвокатско Съсловие
Use2:
Коледа, Къща,Хотел,Столче За Кола,Фестивал
Тип:
Делото Възглавница, Капак, Възглавница, Капак На Седалката
вътрешен:
Все още не е пълнеж
Цвят:
Цветастый, Черен, Бежов
Модел:
Книга Moring Красива На Живо С Книги Книжарница Good Lcuk Sunshine

Те също купуват с този продукт