.

.

Завод Възглавница Лале Короната Корица Възглавници Зелени Животни Графити Партия Празничен Подарък Птица Възглавница С Капак Лилаво Голям Чек Бельо

Завод Възглавница Лале Короната Корица Възглавници Зелени Животни Графити Партия Празничен Подарък Птица Възглавница С Капак Лилаво Голям Чек Бельо

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -15 %
BGN 5.90
Брой продукти
В магазина


Растенијата Myosotis Sylvatica Перница Лале Круна Покрие Перници Зелена Животинско Графити Партија Одмор Подарок Птица Перница Со Капак Пурпурна Големи Лен Проверете
Важна Забелешка :
[Пакет вклучуваат] 1 парче перница капак ( само маска, перница core не се вклучени )
[Ткаењето] Ткаенина боја е беж, не чиста бела.
[Print] Еден двострано печатење.
[Size] Сите димензии се мерени рачно со отстапување(движеше)на 1-3cm, ви благодариме за вашето разбирање .
[Боја] Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Испорака :
1.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Ве молиме проверете превозот адреса пред да плаќање
2. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
3. Ако не сте добиле вашата нарачка по проценува превозот време, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни информации :
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2.Ве молиме да оставите Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди,ако сте задоволни со предмети.Ние ќе го ценат, ако може да објавите слики од предмети.
3.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги,бидете сигурни да контактирате со нас пред да замине повратни информации или отворање на спорот ве молам,Ние ќе се потрудиме да ги реши сите прашања и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
Гаранција Политика :
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.

Подробности

Размер:
43 x 43 cm
търговска марка:
Цветна Булдог
Воспользуйся:
Декоративно, Седалката За Кола, Стол
Стил:
Обикновена
Материал:
Лен / Памук
Номер На Модела:
GA9379
Вид На Модела:
Растение
is_customized:
Yes
Модел:
Пишеща машина
Техника:
Ръчна изработка
Форма:
Площ
Воспользуйся:
стол
Материал:
Полиэфирное бельо
Поддръжка:
Настройка на Едро, дропшиппинг
Размер:
17.7 inch
цвят плат:
Бежов
Използване на 1:
Декоративен, на стол, на пода, завивки, украшения, адвокатско съсловие, търговски център
Use2:
Коледа, Къща, Хотел, Място На Колата, Кино
Тип:
Делото Възглавница, Капак, Възглавница, Капак На Седалката
Светкавица:
невидима светкавица
Проба от 1:
Хризантемата Е На Борда На Жълтата Роза Дървена
Проба 2:
Мандала Дума Лист Череши Цъфти В Червено

Те също купуват с този продукт