.

.

Продажба на едро и хол хвърли калъфка 43*43 cm Размер на популярни мультяшные герои Лондон Soilder автомобил автобус начало декор калъфка

Продажба на едро и хол хвърли калъфка 43*43 cm Размер на популярни мультяшные герои Лондон Soilder автомобил автобус начало декор калъфка

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -25 %
BGN 7.98
Брой продукти
В магазина

Трговија на големо Дневна Соба Фрли Pillowcase 43*43cm Плоштадот Популарните Цртани Ликови Лондон Soilder Автомобил Автобус Дома Декор Перница Маска
1.Само перница покрие, не пополнување;невидливи патент дизајн. пренослив и перат; 2. Невидливи патент дизајн, лесно да се отвори и лесна дизајн. 3.Перница големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 см!(Околу 0.8 во~1.2 во); 4. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела. 5.Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. 6. Ако сакате да се купи повеќе на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена! Исто така, можете да ни испратите ваша сопствена слика за да прилагодено вашиот стил. 7. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, ве Молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме. Производ Слики Детали ве Молиме имајте во предвид : 1. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 2. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Подробности

Размер:
450mm*450mm
Воспользуйся:
Стол, Кола,Седалка, Декоративни
Номер На Модела:
H0112
Вид На Модела:
Карикатура
Техника:
Ръчна изработка
Форма:
Площ
Стил:
Обикновена
is_customized:
Yes
Материал:
Лен / Памук
Модел:
Пишеща машина
търговска марка:
Микоджины
Материал:
Полиэфирное бельо
Поддръжка:
Настройка на Едро, дропшиппинг
Размер:
17.7inch
ОТВОРИ:
Цип
Използване на 1:
Декоративен, На Стол, На Пода, Завивки, Украшения, Адвокатско Съсловие
Use2:
Коледа, Къща,Хотел,Столче За Кола,Фестивал
Тип:
Калъф За Възглавница, Калъфка За Възглавница,Възглавницата На Седалката
Цвят:
Цветастый, Черен, Бежов
Модел:
Телефонна Будка Короната Автобус Пощенски Печат Британски Флаг Символично Сграда Ретро Wh

Те също купуват с този продукт