.

.

50 бр участък на еластична универсален бял ликра сватбени калъфи за столове за сватба банкет хотел ликра, полиестер калъф за стол

50 бр участък на еластична универсален бял ликра сватбени калъфи за столове за сватба банкет хотел ликра, полиестер калъф за стол

Оценки на купувача:

BGN 206.40
Брой продукти
В магазина

Количина : 100 парчиња многу
Материјал : 90% полиестер 10% spandex
Опис На Производот :
Овој стол, се покрива со протегала може да се вклопи во повеќето банкет столици
Лесно се перат и пеглање.
Животната средина-пријателски производи.
Endurable да се мијат и без брчки.
Домот жакард ткаенина.
Добро чувство на допир.
Широко се користи за свадба,paries,прослави или други посебен настан.
Висок квалитет и прифатлива цена.
Оваа spandex стол, се покрива со протегала може да се вклопи во повеќето банкет столици.
Овој стол покрие само да бидат универзални димензии за да ги собере charis, па можете да нарачате овој lycra стол капак веднаш
Стол назад висина може да биде од 45-60 cm
Стол назад ширината може да биде од 35-48cm
Стол седиште должина може да биде од 38-48cm
Стол седиште ширината може да биде од 38-48cm
Стол назад дебелина може да биде од 2cm~4cm Слика шоу

Подробности

Спецификация:
75 to 105cm
is_customized:
Yes
Стил:
Европа
Материал:
Полиестер / Памук
Воспользуйся:
Стол Хотели,Стол Сватбени Услуги,Стол Банкет
Модел:
Обичайната Крашеная
Номер На Модела:
стол-0001

Те също купуват с този продукт