.

.

5 бр./лот I плат цвят на памук цвете салфетка сгъваеми седалки кърпа безворсовая кърпа за избърсване чаша чаша плат домашен текстил сребърни бельо

5 бр./лот I плат цвят на памук цвете салфетка сгъваеми седалки кърпа безворсовая кърпа за избърсване чаша чаша плат домашен текстил сребърни бельо

Оценки на купувача:

BGN 35.02
Брой продукти
В магазина

100% сосема нов Материјал : Крпа Спецификација на Производот : 50 * 50cm Карактеристики : виткање цвет устата крпа, салфети, крпи места, зголемување на резолуцијата хотел ресторан специјализира во високи бришејќи првенство памучна крпа, едноставно, солидна боја салфетка убави бои по желба. Цел : Банкет, хотели, ресторани, виш клубови.

Подробности

Размер:
50*50cm
Материал:
Плат
Стил:
Европа
Воспользуйся:
Ресторант, Самолет, Къща
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
БГ-0312203
Модел:
Пишеща машина
търговска марка:
ШСЕЯ
Техника:
Ръчна изработка
Спецификация:
50*50cm
Характеристика:
салфетка

Те също купуват с този продукт