.

.

Горещи продажба лъскава фолио G двустранен участък ликра ленти / ликра група с кръгли кристали брошки за шапки стола

Горещи продажба лъскава фолио G двустранен участък ликра ленти / ликра група с кръгли кристали брошки за шапки стола

Оценки на купувача:

BGN 324.00 -7 %
BGN 348.80
Брой продукти
В магазина


Почитувани Купувачи :
Добредојдовте на продавница, постои висок квалитет сакате најевтини производи, ве молиме да одите на соодветната страница, одберете го производот што сакате.
Ако имате свој боја или големина, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
искрено со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас .
Производи Име : Сјајна Фолија Злато двонасочна Водат Spandex Бандите Со Тркалезни Кристал Брошеви SCS-888 I Употреба : За на Плажа Стол, Рака Стол, Хотел Стол, Wedding Chair,Banquet Chair Материјал : Spandex / Полиестер двонасочна Водат Стил : Обичен Модел : Обична Обоена Боја : Слика Боја или Прилагодено Боја Бендови Големина : 15 x 32 cm / Сопствени Направени Големина на Пакување Детали : 100 компјутери / polybag
Pls проверка на бои од нашите боја шема :
Превозот : имаме многу акции , ние coud направи многу брза испорака
Transport Ниво
Дестинација
Превозот На Услуги
Надоместоци
Испорака Период
Стандард или Забрзана превозот Услуга
НАС
FEXDEX DHL ТНТ
ПРОЗОРЦИ EMS
слободни
5 - 10 дена
АУ CA ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ОДНОСНО СЕРТИФИКАТИ
ТОА PT FR SE DK
NL CH ES НЕ НЗ
слободни
5 - 15 работни дена
Други Земји
Консултирајте
-
Кога ќе го поставите цел, Ние ќе ја испрати на објекти, во рок од три до четири дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. .Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја .Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака .Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот ,осветлување, позадина, итн,,, Сепак, ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Подробности

Спецификация:
15x32cm
is_customized:
Yes
Стил:
Обикновена
търговска марка:
О-ЛА-ЛА СВАТБА
Материал:
Ликра / Полиестер
Воспользуйся:
Стол За Ръце, Хотелско Стол, Сватбена Стол, Банкет Стол
Модел:
Обичайната Крашеная
Номер На Модела:
SCS-1801B

Те също купуват с този продукт