.

.

Нови Продукти Жълто Канарче Ликра Покриване На Стол За Сватбена Украса И Парти

Нови Продукти Жълто Канарче Ликра Покриване На Стол За Сватбена Украса И Парти

Оценки на купувача:

BGN 445.00 -7 %
BGN 478.40
Брой продукти
В магазина


Почитувани Купувачи :
Добредојдовте на продавница, постои висок квалитет сакате најевтини производи, ве молиме да одите на соодветната страница, одберете го производот што сакате.
Ако имате свој боја или големина, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Вие текстилни искрено со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас .
Производи Име : Лимон Yelloe Lycra Стол Покрие SCC-1895 г
Употреба : За на Плажа Стол, Рака Стол, Хотел Стол, Свадба Стол,Банкет Стол Материјал : 90% поли и 10% spandex ткаенина. Стил : Обичен Модел : Обична Обоена Боја : Слика Боја или Прилагодено Боја Стол Покрие Големина : 45 x 45 x 90 см / Сопствени Направени Големина на Пакување Детали : 100 компјутери / polybag+ Картон Минимум Цел Количество : 100 Парче Перење : Машина за миење Квалитет : Овие високо квалитетни spandex стол капаците се направени од четири начин се водат spandex материјал. Нашите spandex стол опфаќа се многу издржливи и може да се користи десетици пати
Нашите банкет lycra стол маска може да се вклопи во поголемиот дел од банкет столици
Нашите банкет lycra стол маска може да се вклопат на стол мерки како што е подолу ,добра spandex .
Стол назад ширина 40-45см
Стол седиште ширина 40-45см
Стол врвот на подот 89-96cm
Стол нога висина (седиште на кат ) 42-46cm
Нормално lycra материјал е 210g/м2,со 4 силна еластична бенд и еластична валани остро .
Нашите lycra маска може да се користи повеќе пати ,тоа го покажува елеганција&луксузни& fanshion за вашите настани.
Превозот : имаме многу акции , ние coud направи многу брза испорака
Transport Ниво
Дестинација
Превозот На Услуги
Надоместоци
Испорака Период
Стандард или Забрзана превозот Услуга
НАС
FEXDEX DHL ТНТ
ПРОЗОРЦИ EMS
слободни
5 - 10 дена
АУ CA ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ОДНОСНО СЕРТИФИКАТИ
ТОА PT FR SE DK
NL CH ES НЕ НЗ
слободни
5 - 15 работни дена
Други Земји
Консултирајте
-
Кога ќе го поставите цел, Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 3-4business дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Подробности

Спецификация:
45x45x90cm
is_customized:
Yes
Стил:
Обикновена
търговска марка:
О-ЛА-ЛА СВАТБА
Материал:
Ликра / Полиестер
Воспользуйся:
Стол Хотели,Стол Сватбени Услуги,Стол Банкет
Модел:
Обичайната Крашеная
Номер На Модела:
ВКС-1895

Те също купуват с този продукт