.

.

Черно-бяла лента настолна пътека/съвременно удебеляване на futon на платното за сватбена маса пътека/хотелска легло бегач безплатна доставка

Черно-бяла лента настолна пътека/съвременно удебеляване на futon на платното за сватбена маса пътека/хотелска легло бегач безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 16.00 -23 %
BGN 20.78
Брой продукти
В магазина


Големина : Понуда на Кориснички услуги
Боја : како на сликата
Материјал : платно
Стил : модерна
Детали За Производот
Ве молиме Забелешка : Ако не марк перници, цената е за перница опфаќа само !
1 Сите pillowcases/табела тркач во нашата продавница може да се прилагоди, вие би можеле да додадете или change image (смени слика, цитат, боја на неа, ако сакате. 2. Модел : 2,Моделот : Печатени со посебен дизајн, случајот се сигурни да додадете вкус, текстура и длабочина на вашиот простор за живеење. Вашата перница во овој случај, исто така, ќе изгледа одлично на салон, па дури и во автомобил.Печатење само на едната страна, ако сакате двете страни на, ве молиме слободно да ни e-mail, ве молиме да се чувствуваат слободни да оставите порака за нас.Само обезбеди најдобра услуга за вас. 3.Вистинската боја може да биде мала различни поради бојата разлика од набљудувачите. 4.Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои.
Превозот, Плаќање, Купувачот Гаранција и Политика на Враќање
Превозот стандардниот превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 2-3 недели во пренесува. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го изразат начин кој ќе трае околу 1 недели во пренесува, ние ќе ви каже колку екстра такса што треба да се плати.
Плаќање Нормално, ние само го прифати Т/T, Western Union и Зачувам. Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T/T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се плати со користење на други методи за плаќање, како што се : со Кредитна картичка.
Купувачот Гаранција Ние ве уверам дека ние сме искрени и супер сигурен продавачот, било какви проблеми може да бидат решени во satisfing начин за вас и да било загуба нема да биде доведена до вас колку што ќе љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ги вашите куповна е во неволја, пред да замине било лошо повратни информации, вклучувајќи неутрални и негативни повратни информации и да остават 3 ѕвезди или помалку ѕвезди мене, на 4 критериуми.

Подробности

Стил:
Ивица
Размер:
33x300cm, 33x180cm, 33X250cm, 33x160cm, 33x200cm, 33x145cm
Техника:
Тъкани
Вид На Модела:
Шарени
Номер На Модела:
030
is_customized:
Yes
Материал:
Полиестер / Памук
Модел:
Пишеща машина
търговска марка:
Вееми
Воспользуйся:
Хотел, Къща
Воспользуйся:
Сватба
Плат:
60 * спецификация спецификация 60 см
Размер:
33*200cm

Те също купуват с този продукт