.

.

Дължина 360 см х височина-73 см син сатен маса на первази за сватби, партита и банкет

Дължина 360 см х височина-73 см син сатен маса на первази за сватби, партита и банкет

Оценки на купувача:

BGN 208.00 -7 %
BGN 224.00
Брой продукти
В магазина

Добредојдовте во мојата продавница!
360cm Должина X 73cm Висина сина сатен табела skirting за свадба&Партија&Банкет
Превозот : имаме многу акции , ние coud направи многу брза испорака
Transport Ниво
Дестинација
Превозот На Услуги
Надоместоци
Испорака Период
Стандард или Забрзана превозот Услуга
НАС
FEXDEX DHL ТНТ
ПРОЗОРЦИ EMS
слободни
5 - 10 дена
АУ CA ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ОДНОСНО СЕРТИФИКАТИ
ТОА PT FR SE DK
NL CH ES НЕ НЗ
слободни
5 - 15 работни дена
Други Земји
Консултирајте
-
Кога ќе го поставите цел, Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 3-4business дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. .Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја .Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака .Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот ,осветлување, позадина, итн,,, Сепак, ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Услуга
Вашето задоволство е наша цел и на работната сила .За да бидете сигурни дека ќе имаат среќен купувачот &ужива купувате од нашата продавница, ние ќе се потрудиме да обезбеди најдобрите елементи и услуга.
Имаме големи количини на organza sash & шалче, сатен sash & шалче, катедрата покрива, маса крпа , табела тркач, салфетка итн. Ако не можете да најдете она што ви треба во нашата продавница, ве молиме не двоумете се да ги споделите со нас за слободни.
Ние сме професионални manufactory производство на катедрата покрива & sashes & маса крпа & шалче & салфетка & табела тркач & табела skirting и така натаму.

Подробности

is_customized:
Yes
търговска марка:
О-ЛА-ЛА СВАТБА
Стил:
Обикновена
Техника:
Тъкани
Материал:
Сатен плат
Воспользуйся:
Хотел, Сватба, Парти, Банкет
Размер:
360(L)x72(H)cm
Модел:
Обичайната Крашеная
Номер На Модела:
ST

Те също купуват с този продукт