.

.

Гореща разпродажба 90Х90 квадратна оранжев сатен хастар за покривки / за сватба

Гореща разпродажба 90Х90 квадратна оранжев сатен хастар за покривки / за сватба

Оценки на купувача:

BGN 298.00 -7 %
BGN 320.00
Брой продукти
В магазина


Почитувани Купувачи :
Добредојдовте на продавница, постои висок квалитет и најевтини производи , ве молиме да одите на соодветната страница, одберете го производот што сакате.
Ако имате свој боја или големина, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Вие текстилни искрено со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас .
Производи Име : 90x90" Портокал Сатен Шалче ТАКА-1833 Употреба : Дома Отворен Хотел Свадба Партија Други Материјал : 100% поли сатен Стил : Обичен Модел : Обична Обоена Боја : Слика Боја /Прилагодено Боја, Големина : 54x54" /72x72" /90x90"/ Custom Size Квалитет : лесна дизајн, светли бои. Лесно да се вклопи : Овие tablecloths шалче се тешки бројат така што тие се многу лесно да се вклопи. Лесно да се грижи : Машина мие со топла вода. Собори сува со многу ниска температура на поставување и отстранување од фен штом циклус е направено. Железо со многу ниска температура прилагодување. Пакување Детали : 20 парчиња / polybag Минимум Цел Количество : 20 Pieces
Pls проверка на бои од нашите боја знак :
Превозот : имаме многу акции , ние coud направи многу брза испорака
Transport Ниво
Дестинација
Превозот На Услуги
Надоместоци
Испорака Период
Стандард или Забрзана превозот Услуга
НАС
FEXDEX DHL ТНТ
ПРОЗОРЦИ EMS
слободни
5 - 10 дена
АУ CA ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ОДНОСНО СЕРТИФИКАТИ
ТОА PT FR SE DK
NL CH ES НЕ НЗ
слободни
5 - 15 работни дена
Други Земји
Консултирајте
-
Кога ќе го поставите цел, Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 3-4business дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. .Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја .Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака .Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Подробности

is_customized:
Yes
Стил:
Обикновена
търговска марка:
О-ЛА-ЛА СВАТБА
Материал:
Сатен плат
Техника:
Тъкани
Размер:
90x90
Воспользуйся:
Къща, Етаж, Хотел, Сватба, Парти, Банкет
Характеристика:
Расходный материал
Модел:
Обичайната Крашеная
Форма:
Площ
Номер На Модела:
Така че-1833 година
Вид На Модела:
Обичайната Крашеная

Те също купуват с този продукт